אפליקציות לאנדרואיד – מה חשוב לדעת על פיתוח ועיצוב אפליקציות

הדבר הראשון שצריך לדעת על אפליקציות לאנדרואיד, זה שיש כיום המון כאלה. ועד שתסיימו לקרוא את המאמר, כבר יספיקו לעלות לחנויות האפליקציות עוד רבות נוספות. לכן, לפני הפיתוח צריך לבדוק שהרעיון הוא טוב, שיש לאפליקציה נחיצות, תועלת. כמו כן, במידה ומדובר באפליקציה מסחרית, חשוב לא פחות שתהיה לכם תוכנית שיווקית. מלבד השקעה בעיצוב ובפיתוח אתרים ואפליקציות, תידרש לכם השקעה בקידום של אפליקציות לאנדרואיד, על מנת להתחיל להשיג כמות משמעותית של הורדות. 

עיצוב על פי צרכי קהל היעד 

בפיתוח ובעיצוב של אפליקציות לאנדרואיד חיוני שהמפתחים יהיו מודעים לקהל היעד. אפשר לדבר הרבה על אפיון אפליקציות, אבל חשוב לא פחות לאפיין את קהל היעד. ברגע שיהיה מאוד מרור מיהו הקהל, כך אפשר יהיה לפתח פתרון שימשוך משתמשים וישאיר אותם שבעי רצון ואף ממליצים לאחרים להוריד את האפליקציה. 

אפיון אפליקציה, מקיף זה טוב 

אין טעם להתחיל לשפוך כסף על פיתוח ועיצוב, לפני שמשקיעים את הזמן באפיון מקצועי וכמה שיותר מקיף. ככל שהאפיון יהיה מקיף יותר, כך האפליקציה תעוצב על פי החזון הדרוש, מבלי להזדקק לגרסאות מתוקנות לאחר ההשקה. יש להכין מסמך אפיון על פי נקודות, אפשר לשרטט את המסכים השונים, להתחיל לחשוב על חווית המשתמש. ניתן להיעזר באיש מקצוע או חברה בעלי ניסיון ביצירת מוק אפ. 

פיתוח ועיצוב, קווים לדמותם 

בשלב זה מפשילים שרוולים אנשי הפיתוח. כותבים את הקוד והסקריפטים. עיצוב האפליקציה צריך להניב מקסימום שביעות רצון, ממקסימום משתמשים. גרפיקה חיננית ונעימה לעין, פיצ'רים שיושבים בדיוק במקום הנגיש והאינטואיטיבי. במהלך הפיתוח והעיצוב, משלבים בדיקות איכות. ניתן לשלב בודקים לצד משתמשי בטא, לזיהוי צורך בשיפורים, ניקוי באגים וכוונונים עדינים. 

פרטים נוספים באתר: https://www.npcoding.com

כתוב/כתבי תגובה