איך לבחור חברת אחסון?

שרתי אחסון

כשאנחנו מחליטים להקים אתר אינטרנט, ישנם דברים מסוימים שיכולים להשפיע על התפקוד שלו וכן על היכולת של הגולשים ליהנות מהשימוש בו. אחד הדברים המהותיים, היא חברת האחסון שעל השרתים שלה נתקין את האתר. ישנם מספר פרמטרים לבחירת שרת בצורה חכמה.

פרמטרים לבחירה נכונה

חוזק ועמידות

בדוגמא למוצרים רבים אחרים, גם שרתי אחסון חייבים להיות חזקים על מנת שהאתר שלנו לא יקרוס. על כן אנחנו צריכים לבחון מי זו החברה ממנה אנחנו שוכרים את האתר וכן, אנחנו צריכים לבחון עד כמה האתר הוא חזק, עמיד, ויכול לשרת אותנו בלי נפילות.

אבטחה

אחד הפרמטרים המשמעותיים היום בכל הקשור להשכרת שרתים, הוא אבטחה. חשוב שהאתר יהיה מאובטח היטב, על מנת שהגולשים יוכלו להיכנס ולגלוש בו ללא חשש, יוכלו לבצע בו רכישות והזמנות של מוצרים שונים, מבלי לחשוש להשאיר את הפרטים שלהם.

חשוב לציין בנוגע לאבטחה, שהמערכת צריכה להכיל מנגנונים למניעת וירוסים וכן למניעה של החדרת תוכנות רוגלה ותוכנות אחרות.

מהירות

מן הסתם בשביל לייצר חווית גלישה, הרי שעלינו לספק לגולשים שלנו אתר אינטרנט שפועל בצורה מהירה. לשם כך, בין היתר, אנחנו צריכים לבדוק עד כמה מהירות התעבורה של השרת הוא מהיר. חשוב גם לבחור אתר אינטרנט שממוקם קרוב יחסית (ברמה של מדינה).

גודל

ההתייחסות לגודל השרת היא משמעותית על מנת שנוכל להקים עליו אתר אינטרנט שיכול להיות משמעותי, אתר אינטרנט שיכול להכיל כמות עצומה של עמודים, עם סרטונים ותמונות, בלי שנצטרך לוותר על עמודים ישנים מחד ומבלי שתהיה בעיה של תעבורה מאידך.

שירות

עלינו לבדוק את השירות שנקבל מהחברה, בין אם זה בזמן ההתקנה של האתר וכן בשלבים אחרים, באופן שוטף. כך נוכל להפעיל את האתר בצורה נוחה וטובה, וכל בעיה קטנה תיפתר בהקדם.

לקרוא ואז להחליט

לפני שבוחרים עם איזו חברת אחסון אנחנו רוצים לעבוד, מומלץ לקרוא חומר בנושא, להתעדכן, לבחון מה כל חברה מציעה לנו בהקשר לכל אחד מהפרמטרים ובהתאם לכך, להחליט עם איזו חברה אנחנו רוצים.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
הימורי ספורט מקוונים – חשוב לדעת
הימורי ספורט מקוונים יכולים להיות בילוי מהנה, מרתק ופוטנציאלי רווחי אם פונים אליהם באחריות. עם זאת,...
קרא עוד »
יול 20, 2023
היכן ניתן ללמוד פיתוח אפליקציות?
תחום פיתוח אפליקציות הוא תחום מאוד משתלם. זהו גם תחום עצום שיש בו תתי תחומים רבים. ההזדמנויות הן...
קרא עוד »
יול 25, 2022
סוללה חיצונית למחשב נייד
בעולם המהיר של היום, שבו אנו מסתמכים במידה רבה על המחשבים הניידים שלנו לעבודה, בידור ותקשורת, חיי...
קרא עוד »
יונ 12, 2023