איך לבנות דף נחיתה

דף נחיתה

דף נחיתה הוא מעין אתר קטן. זהו דף אינטרנט אשר מסוגל לעמוד בפני עצמו. לדף הנחיתה ישנה מטרה שיווקית ברורה. על פי רוב נוצרים דפי הנחיתה במסגרת קמפיינים בגוגל או ברשתות החברתיות. בדרך כלל יש מקום בדף הנחיתה להשארת פרטים או הפנייה לרכישת מוצר שהעסק משווק.

דפי נחיתה אלו הם דפי אינטרנט אשר מטרתם היא להניע את הגולש לפעולה. אם זה לצורך הגדלת רשימת התפוצה כאשר הגולש ישאיר את הפרטים שלו בדף אם זה כהפניה לרכישת המוצר או השירות המסוים אשר אותו מבקש העסק לשווק.

איך אמורים להיראות דפי נחיתה?

כאן חשוב לשים לב למטרה של איך לבנות דף הנחיתה. חשוב לשים דגש על עיצוב הדף בהתאם לקהל היעד שצפוי להגיע אל העמוד ולדבר אותם הם בעצם מבקשים למצוא שם.

הדגש הוא כמובן על תוכן איכותי, על כותרות שיווקיות מתאימות ועל תמונות משכנעות שיעשו את העבודה.

מובן שחייבת להיות קריאה ברורה לפעולה שזוהי המטרה העיקרית של דף הנחיתה.

האם כל קמפיין זקוק לדף נחיתה?

רוב הדפים באתרי האינטרנט שלנו מכילים בעיקר דפים אורגניים. הם מכילים דפי תוכן והעשרה אך על פי רוב הם לא מניעים לפעולה. דף נחיתה ייעודי הוא כזה שיוכל להגדיל את אחוזי ההמרה באופן משמעותי ולהוביל לתוצאות ברורות ביחס לשאר הדפים שנמצאים באתר.

מה יוצא לי מזה?

חשוב מאוד לשים לב בבניית הדף כי הגולש ימצא את הסיבה למה חשב לו לרכוש את המוצר הספציפי המוצע באתר או למה כדאי לו להשאיר פרטים.

יש לציין בדף את התועלות של המוצר או של השירות אשר ישכנעו את הגולש בדבר, חשוב להוסיף תמונה מרשימה ומשכנעת ובאופן כללי לרכז ולתמצת בדף את המידע העיקרי כאשר המטרה היא הנעה לפעולה. כמו טופס ליד או כפתור הנעה לפעולה.

הופכים לקוח מנומנם ללקוח נאמן

לעורר לקוח ולהניע אותו לפעולה, זוהי אומנות. רק אנשי מקצוע שיודעים איך לעצב ולבנות את דף הנחיתה יצליחו ליצור את הדף המושלם. לשם כך יש לפנות אל אנשי מקצוע אשר ייטיבו לעצב ולבנות את דף הנחיתה ולעורר את אחרון האדישים מבין הגולשים.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
עו"ד תאונות דרכים לייצוג משפטי ראוי
הגורמים העיקריים המובילים לתאונות דרכים הם חוסר ידע, רשלנות וחוסר אחריות. בעקבות כך, עורכי הדין בעורך...
קרא עוד »
אפר 03, 2023
בעל עסק קטן: איך תשווק את העסק בחכמה באינטרנט?
בעלים של עסק קטן? אם אתם נמצאים כבר מזה זמן רב בתחום, אתם בטח מכירים את האתגרים הרבים שניהול והובלה של...
קרא עוד »
ספט 26, 2020
עשה זאת בעצמך – איך לבנות עץ חתולים
כל אדם שיש לו חתול המתגורר בביתו או מחוץ לביתו, יודע שיש צורך לרכוש עבור חתול מקום שבו הוא יוכל לישון...
קרא עוד »
דצמ 25, 2018