איך מגדילים את כמות הלייקים בעמוד הפייסבוק העסקי?

קניית לייקים

היום, כל נכס דיגיטלי הוא חיוני, בייחוד אם יש לכם עסק. עם זאת, נדמה שבשנים האחרונות, החשיפה בפייסבוק ירדה באופן משמעותי. אז איך מגדילים את כמות הלייקים בעמוד הפייסבוק העסקי? מאמר בנושא.

איך משיגים לייקים לפוסטים?

דרך אחת להגדיל את כמות העוקבים שלכם בעמוד הפייסבוק היא להגדיל את כמות הלייקים בכל פוסט. מדוע? כי אם גולש שאינו עוקב אחריכם, סימן לייק בפוסט שלכם – תוכלו להזמין אותו לעקוב אחרי העמוד, ובדרך כלל זה מצליח.

יש מספר דרכים להשיג לייקים לפוסטים. דרך אחת היא באמצעות קידום ממומן של פייסבוק, או באמצעות רכישת לייקים. למידע נוסף על רכישת לייקים לפוסטים ותכנים בפייסבוק, תוכלו למצוא באתרים המקצועיים, כמו אתר YOUHOO. חשוב לציין שיש לעשות זאת באופן מושכל, ולרכוש לייקים מחברות מקצועיות בלבד.

הדרך האורגנית היא קודם כל להעלות תוכן איכותי ובעל ערך, כי זה התוכן האהוב ביותר על פייסבוק. תוכלו לשתף את הפוסטים בקבוצות השונות ובפרופיל הפרטי, במטרה לייצר כמה שיותר מעורבות בפוסט (ולהגדיל את החשיפה). מה החיסרון? שאם תשתפו בהרבה קבוצות בו זמנית, זה עשוי להיחשב כספאם (בייחוד אם המלל זהה), וחוץ מזה, זה לא תמיד מתקבל בעין יפה בקרב חברי הקבוצה (ולא תמיד תואם לכללי הקבוצות השונות).

השתמשו בכל הפיצ'רים של פייסבוק

כשאתם מעלים פוסט לעמוד העסקי שלכם, נסו לגוון ולהעלות תכנים מסוגים שונים. אם תמיד אתם נוהגים להעלות תמונה, נסו פעם אחת להעלות סרטון, ליצור מסיבת צפייה או לעלות ללייב עם העוקבים. כמו כן, אל תוותרו על שימוש בסטורי, ואל תשכחו למלא את כל הפרטים בעמוד שלכם, לרבות אזור האודות, תמונת הקאבר ופרטי העסק.

שיתופי פעולה ותיוגים

יש לכם אפשרות ליצור שיתוף פעולה עם עסק נוסף שאינו מתחרה שלכם? עשו זאת. תוכלו לעלות ללייב משותף ולספק לגולשים מידע עם ערך, תוכלו לתייג זה את זה בפוסטים רלוונטיים ואפילו לארגן תחרות משותפת לעוקבים של שני העמודים. עם מעט יצירתיות ודמיון, ניתן ליצור שיתופי פעולה נהדרים ומניבים.

הזמינו את החברים שלכם

נכון, הם אולי לא קהל היעד, אבל אם מדובר בעמוד חדש, בהחלט כדאי לתת לו בוסט קטן ולהזמין את החברים ובני המשפחה לסמן לייק בעמוד העסקי שלכם.

שנסכם?

יש לא מעט דברים שניתן לעשות על מנת להעלות את כמות הלייקים בעמוד, החל משיטות אורגניות ועד לשיטות ממומנות או רכישת לייקים. בחרו את האופציות האידיאליות ביותר עבור העמוד שלכם – בהצלחה.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
תוכנת עסקים – למי זה מתאים?
תוכנה לניהול עסקים היא תוכנה המסייעת לחברות בניהול הפעילות שלהן. תוכנות אלו מציעות הרבה תכונות כמו...
קרא עוד »
דצמ 28, 2022
תוכנה להשכרת משרדים – באיזה מקרים היא תעזור לנו?
יש לא מעט מורכבות שיכולה להיות נלווית להשכרה של משרדים בכמויות גדולות. כאשר רוצים לעשות את זה בצורה...
קרא עוד »
יול 12, 2022
פודקאסטים על היסטוריה
ההיסטוריה תמיד ריתקה, שבתה מוחות סקרנים ואפשרה לנו להבין את האירועים, התרבויות והאנשים שעיצבו את...
קרא עוד »
יול 07, 2023