עורך דין פלילי בבאר שבע – מתי כדאי להרים לו טלפון

עורך דין פלילי בבאר שבע

הליך פלילי מתחיל בדרך כלל או כתוצאה מתלונה שהוגשה או ממידע המגיע איכשהו למשטרה בדבר עבירה שנעשתה. המשטרה פותחת בחקירה ובמסגרתה היא אוספת ראיות אשר אלו יבנו את התיק המשפטי. חשוב לדעת ששלב החקירה זהו השלב שהוא למעשה החשוב ביותר. זה הזמן לפנות אל עורך דין פלילי באתר 7LAW.

לא כולם יודעים, אך כאשר ישנו הליך פלילי, השלב הכי קריטי זהו השלב של איסוף הראיות והחקירה. זה הזמן אשר בו נבנה התיק המשפטי ורק אחרי שיהיה כבר התיק, הוא יוכל להוביל עד הרשעה של החשוד כאשר התיק יגיע אל בית המשפט.

אז יש כאלה הסבורים כי אם הם רק יודו במעשה, יתנצלו ויביעו חרטה על העבר, הכול יהיה בסדר והם יוכלו לסיים עם הסיפור כאשר יניחו להם לנפשם. מדובר בטעות יסודית. על פי רוב, דווקא ההודאה היא זו שהופכת את ההגדרה של החשוד לעצור. אזיקים נכבלים על ידיו של החשוד והוא מובל אחר כבוד אל בית המעצר. משם הוא יועבר לדיון להארכת מעצר בפני בית המשפט וההודאה בעוון אותו עבר או לא עבר, היא זו שתעמוד לו לרועץ כאשר יתנהל נגדו ההליך המשפטי בבית המשפט על אותה עבירה אשר בה הוא נאשם.

יש זכויות גם באישום פלילי

כאשר אתם פונים אל עו"ד גיל באיער למשל, אתם למעשה מקבלים את כל המידע בדבר הזכויות שלכם. חשוב לדעת ולהכיר את הזכויות וזאת על מנת שניתן יהיה לאזן ולו במעט את יחסי הכוחות בין החשוד לבין החוקר כשהם נמצאים בחדר החקירות.

הזכויות שיש לנאשם הם למשל לשמור על זכות השתיקה. גם אם יש לו הרבה דברים צודקים לומר להגנתו, לעיתים השתיקה היא זו שתשפר את מצבו.

יש עורך דין בשטח

המצב בו נמצא הנחקר הוא מצב לא קל ומופעל עליו לחץ מנטאלי לא קל. כאשר נוכח עורך הדין הפלילי בתמונה, תורם הדבר לחוסנו הנפשי של הנחקר כמו גם מסייע הדבר לשמירה על זכויותיו.

פנייה אל עו"ד בזמן הנכון תצמצם נזקים ואולי אף תמנע הגשת כתב אישום.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
חלונות שחורים לרכב – מתאים לכל דגם?
האקלים הישראלי הוא אחד הייחודים בעולם וזאת בגלל שכל כך חם כאן במשך ימים ארוכים. השמש היא חזקה ביותר...
קרא עוד »
דצמ 27, 2018
היכן ניתן ללמוד פיתוח אפליקציות?
תחום פיתוח אפליקציות הוא תחום מאוד משתלם. זהו גם תחום עצום שיש בו תתי תחומים רבים. ההזדמנויות הן...
קרא עוד »
יול 25, 2022
מתי תדעו שהגיע הזמן לשיעורי יוגה?
אימון וכושר הם ערכים בעלי חשיבות רבה לבריאות שלנו ולאיכות החיים שלנו. אנחנו צריכים להיות מודעים לכך...
קרא עוד »
נוב 01, 2020