שליחויות לעסקים: איך בוחרים את השירות הכי מתאים?

שליחויות לעסקים

אם אתם מנהלים עסק כלשהו בישראל ונזקקים לשירותי שליחות של מסמכים וחפצים מסוימים, ובמיוחד אם אתם עסק המנהל מערך מכירות אונליין ומתבסס על שילוח של פריטים ללקוחות, ודאי יצא לכם להתנסות בעבודה עם כמה וכמה חברות שליחויות שונות על מנת למצוא את השירות היעיל והמשתלם ביותר. אכן, כשמשלוחים הם חלק בלתי נפרד מהעבודה של עסק שלכם, הם צריכים להיות מקצועיים, מהירים וכמובן במחירים נוחים. לשם כך, ריכזנו כמה אופציות של שירותי משלוחים על מנת שתוכלו להבין בדיוק איך לבחור את החברה איתה תעבדו באופן קבוע.

משלוחים מדלת לדלת

האופציה הזו מתאימה בעיקר למי שרוצה לוודא מסירה עד הסוף ומעוניין להיות בטוח שהחבילה או המסמך יגיעו בשלמותם אל הנמען. משלוחים בארץ מדלת לדלת מתאימים למי שמוכר מוצרים אונליין שמחירם גבוה וחשוב שיגיעו ליעדם בשלום או למי שמבצע שליחויות לעתים רחוקות ורוצה להבטיח זאת. שירות שמתאים פחות כשאתם שולחים מוצרים זולים יחסית שכן הוא פשוט עשוי להיות לא משתלם.

משלוח לנקודות איסוף

אופציה מצוינת היא לאפשר נקודות איסוף בערים שונות. בדרך כלל תוכלו לפנות אל פיצוציות או מכולות ולאפשר ללקוחות שלכם לאסוף חבילות משם ויש גם חברות משלוחים שיציעו לכם את השירות הזה כשתפנו אליהם. זה בהחלט מתאים לעסקים המוכרים מוצרים במחירים נמוכים יותר, כאלה שבמידה ולא יגיעו ניתן יהיה לפצות את הלקוח בלי לספוג הפסד משמעותי למרות שחשוב לדעת שאם תעבדו עם חברה מסודרת לא צריכות להיות תקלות במהלך הדרך.

שליחות משפטית

אם במסגרת העסק שלכם אתם נדרשים להעביר מסמכים משפטיים כמו למשל כתבי תביעה או צווי פינוי, שווה בהחלט ליצור קשר עם חברה המתמחה בשליחות משפטית. חשוב לדעת כי מסירה משפטית היא שונה במהותה ממסירה רגילה וכי ישנם פרוטוקולים מאד מפורטים איך צריך לעשות את זה ולא כדאי לסמוך על מי שלא יודע לעשות את זה באופן מקצועי.

לסיכום, התאימו את שירות המשלוחים שתבחרו לסוג השליחויות שאתם מחפשים וכך תצליחו לייעל את דרכי העבודה ולחסוך בעלויות כמובן.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מחקר מילים וחשיבות לקידום העסק
החלטתם להשקיע כסף וזמן ולבנות אתר אינטרנט חדש ומושקע לעסק שלכם שיחליף את דף הנחיתה הישן. מכיוון...
קרא עוד »
יונ 23, 2019
חלופות חדשניות למגשי אירוח מסורתיים
בתעשיית האירוח, בחירת מגשי האירוח בחנות כמו אתר קאנאפס היא היבט עדין אך משפיע על חווית האורחים. בעוד...
קרא עוד »
דצמ 18, 2023
מצבר עם פריקה עמוקה – מה זה אומר בכלל?
אם אתם מתכוונים לקנות מצבר חדש, כמובן שאתם צריכים לבחון בקפידה את הרכישה שלכם ולהתייחס לדרך שבה אתם...
קרא עוד »
דצמ 12, 2018