שירותי ענן לארגונים – כל מה שרציתם לדעת

אחסון מסמכים

זוכרים את השמנים אשר בהם בכל משרד היו ארונות או מדפים עמוסים בתיקיות? קופת החולים הכילה תיקים, תיקים כאשר כל פציינט היה מתויק בתיקיה מיוחדת? היו זמנים… היום כבר אין כל צורך בניירת ובתיקיות. כל המידע בכל נושא ובכל תחום מאוחסן במערכות ממוחשבות. אלו מציעים מענה מדויק, זמין ונוח לשליפה באופן ברור וקל.

אז נכון שהרבה יותר קל היום לשלוט על המידע ולקבל את כל הפרטים בעת הצורך. אך מצד שני, חשוב לזכור כי מידע המאוחסן במערכות מחשוב זה מידע שיכול להיעלם בקלות רבה. כל מי שאיבד אי פעם את ההארדיסק של המחשב, וכנראה שזה כבר קרה לכל אחד מאתנו, מבין עד כמה שברירי ורגיש המידע המאוחסן במחשב. הוא יכול בקלות רבה להימחק ולהיעלם.

נוסיף על כך את העובדה כי ישנם גורמים עוינים אשר שמים את ידיהם על מידע המאוחסן במחשבים ומותירם את המחשבים של בתי העסק, המוסדות או הארגונים השונים כאשר החומרים החשובים שלהם נעולים או אפילו נעלמים.

מאחסנים את החומרים בשירותי ענן

בגלל שהמידע המאוחסן במחשבים הוא כל כך רגיש ואין לנו תמיד את האפשרות שללוט על השמירה המלאה עליהם, חשוב מאוד לדאוג לשירותי ענן. זה אומר כי החומרים יהיו מאוחסנים בענן מיוחד שם אין גישה לאף אחד. החומרים נשמרים היטב בענן וכך למעשה יכולים הארגונים, בעלי העסק או כל מה שמחזיק את המידע החשוב במחשב, ליהנות משקט נפשי כאשר כל החומרים מאופסנים להם עמוק בתוך הענן…

מקום אחסון נוח

יתרון נוסף של שירותי הענן זוהי האפשרות של אחסון מסמכים ,חומרים ומידע. לא תמיד יש לנו מקום מספיק במחשב לצורך אחסון כל המידע. אז הכון שאפשר לעשות שימוש במקורות גיבוי חיצוניים. אך אם חשוב לנו שהחומרים יהיו תמיד זמינים לשימוש, הרי ששירותי הענן בהחלט יעניקו לנו את המענה כאשר מכל מקום ובכל זמן נוכל לשלוף את החומרים מתוך הענן.

כיום נעזרים ארגונים ומוסדות רבים בשירותי ענן אשר אלו מקלים עליהם את כל ההתנהלות לצד שקט ורוגע נפשי.

קראו גם על מערכת Zendesk.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
סרט תדמית – מה צריך בשביל לייצר סרט תדמית ברמה גבוהה?
לא מעט אנשים נוהגים לחשוב שסרט פרסומת, בפרט סרט תדמית, לא צריך להיות מושקע יתר על המידה. הרי הוא לא...
קרא עוד »
פבר 15, 2022
קידום אתרים
אם אתם רוצים לעשות קידום אתרים לעסקים, זה בהחלט רעיון מצוין. קידום אתרים יכול להיות אחלה מקור הכנסה...
קרא עוד »
יול 06, 2021
מה כוללים שירותי ענן?
שירותי ענן הם המקום בו תוכלו לאחסן את הנתונים שלכם בצורה מאובטחת ולהפוך אותם לזמינים לכל מי שצריך....
קרא עוד »
פבר 28, 2023