שירותי ענן לארגונים – כל מה שרציתם לדעת

אחסון מסמכים

זוכרים את השמנים אשר בהם בכל משרד היו ארונות או מדפים עמוסים בתיקיות? קופת החולים הכילה תיקים, תיקים כאשר כל פציינט היה מתויק בתיקיה מיוחדת? היו זמנים… היום כבר אין כל צורך בניירת ובתיקיות. כל המידע בכל נושא ובכל תחום מאוחסן במערכות ממוחשבות. אלו מציעים מענה מדויק, זמין ונוח לשליפה באופן ברור וקל.

אז נכון שהרבה יותר קל היום לשלוט על המידע ולקבל את כל הפרטים בעת הצורך. אך מצד שני, חשוב לזכור כי מידע המאוחסן במערכות מחשוב זה מידע שיכול להיעלם בקלות רבה. כל מי שאיבד אי פעם את ההארדיסק של המחשב, וכנראה שזה כבר קרה לכל אחד מאתנו, מבין עד כמה שברירי ורגיש המידע המאוחסן במחשב. הוא יכול בקלות רבה להימחק ולהיעלם.

נוסיף על כך את העובדה כי ישנם גורמים עוינים אשר שמים את ידיהם על מידע המאוחסן במחשבים ומותירם את המחשבים של בתי העסק, המוסדות או הארגונים השונים כאשר החומרים החשובים שלהם נעולים או אפילו נעלמים.

מאחסנים את החומרים בשירותי ענן

בגלל שהמידע המאוחסן במחשבים הוא כל כך רגיש ואין לנו תמיד את האפשרות שללוט על השמירה המלאה עליהם, חשוב מאוד לדאוג לשירותי ענן. זה אומר כי החומרים יהיו מאוחסנים בענן מיוחד שם אין גישה לאף אחד. החומרים נשמרים היטב בענן וכך למעשה יכולים הארגונים, בעלי העסק או כל מה שמחזיק את המידע החשוב במחשב, ליהנות משקט נפשי כאשר כל החומרים מאופסנים להם עמוק בתוך הענן…

מקום אחסון נוח

יתרון נוסף של שירותי הענן זוהי האפשרות של אחסון מסמכים ,חומרים ומידע. לא תמיד יש לנו מקום מספיק במחשב לצורך אחסון כל המידע. אז הכון שאפשר לעשות שימוש במקורות גיבוי חיצוניים. אך אם חשוב לנו שהחומרים יהיו תמיד זמינים לשימוש, הרי ששירותי הענן בהחלט יעניקו לנו את המענה כאשר מכל מקום ובכל זמן נוכל לשלוף את החומרים מתוך הענן.

כיום נעזרים ארגונים ומוסדות רבים בשירותי ענן אשר אלו מקלים עליהם את כל ההתנהלות לצד שקט ורוגע נפשי.

קראו גם על מערכת Zendesk.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
גילוי ההטבות הנסתרות של טעינת רכב חשמלי
טעינת רכב חשמלי (EV) נידונה לעתים קרובות בהקשר של יתרונות סביבתיים והתקדמות טכנולוגית. עם זאת, ישנם...
קרא עוד »
ינו 14, 2024
להאיר את העולם שלך: יתרונות מרכזיים של בחירות התאורה הנכונות
תאורה היא יותר מסתם חלק פונקציונלי מחיי היומיום שלנו; הוא ממלא תפקיד מכריע בעיצוב הסביבה והחוויות...
קרא עוד »
דצמ 12, 2023
עורך דין הסכם ממון – יתרון של ניסיון
בכל הנוגע להסכמי ממון, הניסיון הוא גורם מרכזי. עורך דין להסכם ממון בעל ניסיון של שנים בתחום יכול להיות...
קרא עוד »
יונ 10, 2023