פתרונות ענן – איזה עסק לא יכול להתקיים בלעדיו

פתרונות ענן הם דרך חדשה לפיתוח ואירוח יישומים. הם מספקים הרבה יותר גמישות וחופש למפתחים ולמשתמשים. פתרונות ענן קיימים כבר די הרבה זמן אבל עם כניסת ענקיות הטכנולוגיה לתמונה, הם הפכו נגישים יותר. הענן הוא מקום אידיאלי לפיתוח אפליקציות המונעות בינה מלאכותית, שכן ניתן לגשת אליהן מכל מקום בעולם ובכל מכשיר.

הרחבה ואחסון נתונים

הענן הוא פתרון יעיל וניתן להרחבה לאחסון נתונים. זה מאפשר לחברות לאחסן את הנתונים שלהן במיקום מרכזי הנגיש מכל מקום. למחשוב ענן יתרונות רבים על פני מערכות מחשב מסורתיות. אלה כוללים עלויות נמוכות יותר, יעילות רבה יותר ומדרגיות. פתרונות ענן הופכים פופולריים יותר ככל שעסקים משתמשים בהם כדי לנצל את היתרונות הללו.

גישה זמינה אונליין

בנוסף, פתרונות ענן הם דרך לאחסון וגישה לנתונים באינטרנט. שני פתרונות הענן ידועים הם Google Drive ו- Amazon Web Services אך יש כמובן גם פתרונות רבים אחרים. מחשוב ענן הוא מונח המתייחס לשימוש במשאבים משותפים, בפרט כוח עיבוד מחשב, שטח אחסון, תוכנה או מידע דרך האינטרנט. מחשוב ענן משמש לעתים קרובות כדי לספק שירותי IT לפי דרישה על בסיס תשלום לפי שימוש.

עד כה, השימוש במחשוב ענן גדל באופן אקספוננציאלי בשנים האחרונות בשל יכולתו לספק לחברות את התשתית להן זקוקות ללא צורך בתחזוקה של שרתים או מרכזי נתונים משלהן. חשוב שעסקים יוכלו להישאר במשחק בכל הנוגע לטכנולוגיה. זה נכון במיוחד כאשר מדובר בענן, שהפך להכרח עבור חברות רבות.

עסקים שזקוקים לפתרונות ענן הם בדרך כלל אלה שצריכים לאחסן ולשתף נתונים בצורה קלה ואמינה. עסקים אלו כוללים:

  1. סטארטאפים
  2. מפעלים
  3. חברות מדיה
  4. ארגונים ממשלתיים
  5. אוניברסיטאות
כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
טונרים למדפסות
איפה קונים טונרים למדפסות? כיצד נבחר בביטחון את המוצר הרצוי ואת החנות האמינה שביכולתה לספק לנו את...
קרא עוד »
ינו 25, 2021
קידום עסקים קטנים – גם הם יכולים להיות בדף ראשון בגוגל
בעלי עסקים רבים וקטנים בחרו בעבר לשווק ולפרסם את בית העסק שלהם במגוון דרכים. אך בשנים האחרונות עם...
קרא עוד »
ינו 01, 2021
הסכם שימוש באתר – כל מה שצריך לדעת
חשוב מאוד להקפיד של הסכם שימוש באתר האינטרנט של העסק שלך. הסכם שימוש (שמכונה גם 'תנאי שימוש') מאפשר...
קרא עוד »
מאי 30, 2021