פורטל לניהול לקוחות

פורטל ניהול לקוחות הוא תוכנה המסייעת לבעלי עסקים לנהל את הלקוחות והלקוחות הפוטנציאליים שלהם. היא מנהלת את נתוני הלקוחות, מייצרת לידים וממכנת את כל תהליך ניהול הקשר בין העסק ללקוחותיו. תוכנת פורטל ניהול הלקוחות הפכה לחלק בלתי נפרד מעסקים רבים, במיוחד בעולם של היום בו חברות מתחרות ביניהן על בסיס יומיומי. התוכנה עוזרת לעסקים לעקוב אחר הלידים שלהם ולהפיק יותר הכנסות על ידי אוטומציה של תהליך המכירה. התוכנה גם עוזרת לחברות בתהליך השיווק, הגדלת שיעורי ההמרה ומשלוח הדוא"ל בין היתר. תוכנה לניהול לקוחות משמשת בדרך כלל למערכת ניהול קשרי לקוחות (CRM) של העסק, שהיא פלטפורמה דיגיטלית המשמשת כאוסף מרכזי של נתונים על ההיסטוריה של כל האינטראקציות בין החברה ללקוחותיה. י

קראו על מערכת לניהול שותפים >>>

ישנם רכיבים רבים למערכות CRM; עם זאת, תוכנת ניהול לקוחות מורכבת בעיקר מ:

-כלים ליצירת לידים -אלה מאפשרים לעסקים לזהות לקוחות פוטנציאליים על סמך תחומי העניין, הדמוגרפיה או פרטי הקשר שלהם. השפעות כוללות כלי אוטומציה שיווקית כמו פילוח רשימות והפעלת מיילים מבוססי , שעוזר לעסקים לייצר יותר לידים ולנהל את הקמפיינים השיווקיים שלהם. 

– כלי אוטומציה שיווקית – אלו מאפשרים לחברות לנהל את כל תהליך הסמכת הלידים ולנצל טוב יותר את הקמפיינים השיווקיים שלהם. זה כולל כריית נתונים, פילוח רשימות, ניקוד לידים, כלים לבניית רשימות, מיילים מבוססי טריגרים וסמינרים מקוונים בין היתר. 

שיפור חוויית הלקוח עם פורטל לניהול לקוחות:

פורטל ניהול לקוחות הוא כלי המסייע לחברות לנהל את הלקוחות שלהן. זה נותן סקירה כללית של אינטראקציות עם לקוחות ומסייע במתן חוויות לקוח מותאמות אישית.

לקוחות הם נשמת אפו של כל עסק וחברה לא יכולה לשרוד בלעדיהם. אבל, לא תמיד קל לעקוב אחר כולם ולספק להם את השירותים הטובים ביותר. פורטלי ניהול לקוחות מקלים על חברות לנהל את לקוחותיהן על ידי מתן תובנות לגבי האינטראקציות שלהן עם החברה, מסייעים במתן חוויות לקוח מותאמות אישית ומתן להם גישה למגוון רחב של תכונות המשפרות את שיעורי שימור הלקוחות.

תכונה אחת כזו נקראת 'פילוח לקוחות'. תכונה זו מסייעת בזיהוי סוגים שונים של לקוחות בהתבסס על האופן שבו הם מתקשרים עם החברה שלך, במה הם מעוניינים, איזה סוג של מוצרים הם קונים וכו', כך שתוכל ליצור קמפיינים שיווקיים מותאמים אישית לכל קבוצה בהתאם.

לפרטים נוספים >>>

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
יזמות אינטרנטית עם עדן שרעבי
רוצים להיות יזמים אינטרנטיים שמכניסים שכר נאה? מעוניינים לדעת איך מביאים גולשים רבים לאתר מסוים? כדי...
קרא עוד »
מרץ 15, 2021
היסודות שחייבים להבין על PPC / שיווק ממומן
פרסום בתשלום לפי קליק (PPC) הפך לכלי הכרחי בנוף השיווק הדיגיטלי, כאשר עסקים ממנפים אותו עם סוכנות שיווק...
קרא עוד »
אוג 09, 2023
לאילו עסקים כדי להיעזר בחברת סקרים
ההבדל בין עסק מצליח ובין עסק כושל נעוץ בקבלת ההחלטות של העסקים הללו. ככל שקבלת ההחלטות תהיה יותר טובה...
קרא עוד »
דצמ 29, 2018