כרטיס ביקור דיגיטלי

פעם כאשר בעל עסק או נותן שירות היה רוצה להציג את עצמו, הדבר המיידי והמובן מאליו שהוא היה עושה היה לשלוף כרטיס ביקור. כרטיס הביקור היה כרטיס קטן מודפס שבו היו הפרטים הבסיסיים של בעל העסק ונותן השירות: שם העסק, לוגו, תמונה קטנה ומספר טלפון ליצירת קשר. כרטיס הביקור היה דרך מתומצתת להציג את העסק שלך, בתקווה שמי שקיבל את כרטיס הביקור ישמור אותו בארנק וישלוף אותו ברגע שהוא יזכר בעסק שלך וירצה ליצור איתך קשר.

כיום, בעידן הדיגיטלי כמעט ולא רואים בעלי עסקים ונותני שירות שנותנים כרטיסי ביקור. היום העסק מוצג בפרופילים ברשתות חברתיות ולעסקים רבים יש גם אתר אינטרנט.

אלא שהרעיון הבסיסי של להציג את העסק שלך באופן מתומצת, מהיר, בסיסי, זכיר ועם יכולת גישה מהירה ליצירת קשר עם בעל העסק הוא עודנו בעל יתרונות רבים, אך במקום לעשות זאת בדרך המיושנת של כרטיס ביקור מודפס, יש דרך נהדרת לעשות זאת – כרטיס ביקור דיגיטלי.

מהו כרטיס ביקור דיגיטלי?

כרטיס ביקור דיגיטלי הוא מעין אתר פשוט עם עמוד אחד בלבד – בסיסי, קליט ואפקטיבי. שם ניתן להציג את העסק, מידע עליו, תמונה ודרכי התקשרות, כל זאת בעמוד אחד שניתן להציגו במכשירים שונים: טלפונים ניידים, טאבלטים, מחשבים ועוד. כרטיס דיגיטלי מציג באופן מהיר וברור את העסק שלך. תוכל להחליט מה יהיה הטקסט שיופיע בו, העיצוב שלו ואת כל הדרכים הקיימות ליצירת קשר איתך.

מכיוון שהוא דיגיטלי, תוכלו תמיד ולשנות את המידע המוצג בכרטיס הביקור הדיגיטלי. אפשר להעביר אותו בקלות לכל מי שאתם רוצים באמצעות קישור של אותו כרטיס הביקור הדיגיטלי. תוכלו לשלוח את הקישור לאנשים בווטסאפ, במייל וגם לשתף אותו בקלות ברשתות החברתיות. 

 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
חלונות שחורים לרכב – מתאים לכל דגם?
האקלים הישראלי הוא אחד הייחודים בעולם וזאת בגלל שכל כך חם כאן במשך ימים ארוכים. השמש היא חזקה ביותר...
קרא עוד »
דצמ 27, 2018
עו"ד תאונות דרכים לייצוג משפטי ראוי
הגורמים העיקריים המובילים לתאונות דרכים הם חוסר ידע, רשלנות וחוסר אחריות. בעקבות כך, עורכי הדין בעורך...
קרא עוד »
אפר 03, 2023
מה כוללים שירותי ענן?
שירותי ענן הם המקום בו תוכלו לאחסן את הנתונים שלכם בצורה מאובטחת ולהפוך אותם לזמינים לכל מי שצריך....
קרא עוד »
פבר 28, 2023