כרטיס ביקור דיגיטלי

פעם כאשר בעל עסק או נותן שירות היה רוצה להציג את עצמו, הדבר המיידי והמובן מאליו שהוא היה עושה היה לשלוף כרטיס ביקור. כרטיס הביקור היה כרטיס קטן מודפס שבו היו הפרטים הבסיסיים של בעל העסק ונותן השירות: שם העסק, לוגו, תמונה קטנה ומספר טלפון ליצירת קשר. כרטיס הביקור היה דרך מתומצתת להציג את העסק שלך, בתקווה שמי שקיבל את כרטיס הביקור ישמור אותו בארנק וישלוף אותו ברגע שהוא יזכר בעסק שלך וירצה ליצור איתך קשר.

כיום, בעידן הדיגיטלי כמעט ולא רואים בעלי עסקים ונותני שירות שנותנים כרטיסי ביקור. היום העסק מוצג בפרופילים ברשתות חברתיות ולעסקים רבים יש גם אתר אינטרנט.

אלא שהרעיון הבסיסי של להציג את העסק שלך באופן מתומצת, מהיר, בסיסי, זכיר ועם יכולת גישה מהירה ליצירת קשר עם בעל העסק הוא עודנו בעל יתרונות רבים, אך במקום לעשות זאת בדרך המיושנת של כרטיס ביקור מודפס, יש דרך נהדרת לעשות זאת – כרטיס ביקור דיגיטלי.

מהו כרטיס ביקור דיגיטלי?

כרטיס ביקור דיגיטלי הוא מעין אתר פשוט עם עמוד אחד בלבד – בסיסי, קליט ואפקטיבי. שם ניתן להציג את העסק, מידע עליו, תמונה ודרכי התקשרות, כל זאת בעמוד אחד שניתן להציגו במכשירים שונים: טלפונים ניידים, טאבלטים, מחשבים ועוד. כרטיס דיגיטלי מציג באופן מהיר וברור את העסק שלך. תוכל להחליט מה יהיה הטקסט שיופיע בו, העיצוב שלו ואת כל הדרכים הקיימות ליצירת קשר איתך.

מכיוון שהוא דיגיטלי, תוכלו תמיד ולשנות את המידע המוצג בכרטיס הביקור הדיגיטלי. אפשר להעביר אותו בקלות לכל מי שאתם רוצים באמצעות קישור של אותו כרטיס הביקור הדיגיטלי. תוכלו לשלוח את הקישור לאנשים בווטסאפ, במייל וגם לשתף אותו בקלות ברשתות החברתיות. 

 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
עיצוב אתרי אינטרנט – טעויות נפוצות
אתר אינטרנט הפך כבר מזמן לחלק בלתי נפרד מניהול ושיווק עסקים. כיום, לכל בעל עסק יש אתר אינטרנט ויתרה...
קרא עוד »
דצמ 16, 2020
5 דברים שלא ידעתם על מערכת לינוקס
הנה מה שאתה צריך לדעת על לינוקס לינוקס היא כמו אוויר - אתה לא מרגיש את זה או שאתה יודע שהוא קיים, אבל...
קרא עוד »
מרץ 17, 2020
קידום ברשתות חברתיות
מדיה חברתית היא פלטפורמה מדהימה המאפשרת לך לתקשר עם הקהל שלך. זוהי דרך מצוינת ליצור תנועה ולקוחות. עם...
קרא עוד »
יול 06, 2022