קידום ממומן גוגל אדס – מה זה אומר?

קידום ממומן גוגל אדס

מרבית הגולשים באינטרנט, מכירים את גוגל דרך מערכות כמו מנוע חיפוש, גוגל דרייב, ג'מייל. אך לגוגל יש הרבה יותר כלים ואמצעים אשר משרתים, גם את הגולש הממוצע וגם את הגולש המקצועי, כלומר בעלי עסקים, בעלי מקצוע, מקדמי אתרים וגורמים אחרים שמשתמשים בכלים של גוגל לצורכי שיווק ופרסום. 

אחד הכלים הוא גוגל אדס, המערכת ליצירת מודעות בגוגל ופרסומן ברשת, בין אם זה במנוע חיפוש ובין אם זה ברשת הפרסום הכללית של גוגל. מערכת זו מאפשרת לבעלי אתרים ולמקדמים, לבצע קידום ממומן גוגל אדס, כלומר דרך גוגל. 

הרעיון הוא פשוט. כל מי שרוצה לפרסם מודעה שתופיע במנוע חיפוש או ברשת הפרסום הכללית, כלומר אתרים או אפליקציות שמחוברות לגוגל אדסנס ומרוויחות ממנה כסף, צריך לעבוד עם גוגל אדס. דרך מערכת זו הוא מייצר מודעות, דרך מערכת זו הוא יודע כמה עליו להשקיע מבחינה כספית פרסום בביטויים שונים, כמו כן הוא יכול להיעזר במערכת בשביל לקבל מידע על הפרסומים וההצלחות שלהם. 

כיצד לומדים לעבוד עם גוגל אדס

בעיקרון, כל אחד יכול לבצע קידום ממומן לאתר שלו. לא צריך להיות מקדם אתרים בשביל זה. כל מה שצריך זה לפתוח חשבון בגוגל (כל מי שיש לו חשבון בגוגל יכול לעשות את זה). יחד עם זאת, בשביל לייצר קידום ברמה גבוהה, מומלץ ללמוד את הנושא ולהבין כיצד הוא עובד. 

המערכת של גוגל אדס נותנת כלים מסוימים, אפשר למצוא כלים נוספים בין אם זה בגוגל ובין אם זה באינטרנט בכלל, כולל מדריכים ומאמרים מקצועיים שיכולים לעזור, בין אם זה בבחירת ביטויים, בניית מודעות איכותיות ועוד. כל דבר יכול להשפיע וכל דבר יכול לעזור בתהליך העבודה. 

 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
ניווט בין העלילות: תובנות על ספרי עלילה פופולאריים למבוגרים
בנוף העצום של הספרות, סיפורת למבוגרים עומדת כז'אנר מגוון ושובה לב, המציע לקוראים שלל קווי עלילה...
קרא עוד »
ספט 18, 2023
מרכזיות לעסק – דגשים בהקמתה
הגעתם למסקנה שאין ברירה וחייבים להקים מרכזיה לעסק שלכם. משהחלטתם להקים כזו, רצוי לזכור שהזמנים השתנו...
קרא עוד »
אפר 28, 2020
תובנות לגבי מומחי מסעות פרסום פוליטיים
בעולם הקמפיינים הפוליטיים, למומחים יש השפעה עצומה. הם האדריכלים מאחורי הקלעים, מעצבים מסרים,...
קרא עוד »
אוג 23, 2023