לא צריך לפצל ימי הולדת – חברים ומשפחה באירוע אחד

ימי הולדת - חברים ומשפחה

לילד שלכם יש יום הולדת- מזל טוב! בדרך כלל, ההורים יודעים שהם מארגנים 2 ימי הולדת: יום הולדת של הילד עם החברים, ויום הולדת של הילד עם המשפחה. אבל- יש בכך חיסרון: הוצאה כפולה: הזמנת אוכל כפולה, שכירת שטח כפולה. לפנות 2 תאריכים. אז, רשת מועדוני "מי קלאבס", מביעה לכם בשורה: אפשר לארגן אירוע אחד, עם תוכן נפרד.

הפתרון – 2 חללי פעילות נפרדים:

מה מיוחד ברשת מועדוני "מי קלאבס"? https://www.myprod.co.il ברשת הבינו, שלא צריך להכביד על הכיס. אפשר לארגן אירוע אחד, אך יש צורך לארגן לכל קבוצה פעילות במתחם נפרד. לכן, המועדונים מחולקים ל2 חללים, כאשר קיר זכוכית מפריד בין החללים. בחלל אחד, יושבים בני המשפחה: ההורים, האחים הבוגרים והנשואים, הדודים, הסבים והסבתות. הם יאכלו בנחת, ויארגנו פעילות מותאמת. בחלל השני, יחגגו הילדים.

מומלץ לפתוח את האירוע בתכנית משותפת:

בסך הכל, בהרבה ימי הולדת, יש תכנית משותפת: ארוחה משותפת, ברכות, מתנות. גם בקבלת הפנים- מומלץ בכל שטח לערוך קבלת פנים מתאים. קבלת פנים בחלל לילדים עם ציוד וכיבוד מתאים. ובשטח של המבוגרים: קבלת פנים עם בר מושקע. אולם, הילדים יעברו משטח לשטח. הארוחה יכולה להיות משותפת.

2 תכניות אומנותיות נפרדות:

ההבדל בין מסיבת יום הולדת של החברים, לבין מסיבת יום ההולדת של בני המשפחה, הוא בעיקר בתכנית האומנותית. הילדים- רוצים מפעיל, רוצים ג'ימבורי. לכן, יש חלל מיוחד שבו תארגנו את התכנית לילדים. שם המפעיל ירקיד ויחגוג עם הילדים. לשם תכניסו מתקני מתנפחים וג'ימבורי. ומה יעשו המבוגרים? אותם לא מעניין התכנית לילדים. לבני המשפחה אתם יכולים להביא סדנת קוקטיילים, להביא תקליטן למבוגרים, או משחקי חשיבה וחברה המותאמים למבוגרים.

ואיך תדעו מה הילדים עושים בינתיים?

איך תדעו שהילדים מתנהגים יפה בזמן הפעילות שלהם ביום ההולדת? כיצד תדען אם הילדים ישתוללו יותר מדי או יריבו? לכן, קיר הזכוכית המפריד בין 2 אזורי הפעילות, הוא פתרון מהפכני, המאפשר לכם לדעת בכל עת מה עושים הילדים. התנהגות הילדים יצאה מכלל שליטה? תוכלו בכל עת לגשת אל הילדים, להתערב, ולהחזיר את השלווה והרוגע לפעילות הילדים. ובכלל- כאשר הילדים יודעים שהם תחת עינכם הפקוחה כל העת- הם יתנהגו יפה לאורך כל הפעילות.

בשיתוף נפגשים באינטרנט https://schedulehangout.com

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
טיפים פנימיים לבחירת חברת ניהול מבנים
כמומחה ותיק בתחום ניהול הנכסים, אספתי תובנות חשובות לאין ערוך על המורכבויות של בחירת חברת הניהול...
קרא עוד »
מרץ 14, 2024
איך מנהלים הליך גיוס תרומות לעמותות?
זה לא משנה אם אתם עומדים בראש עמותה או שאתם אלו שאחראיים על גיוס התרומות בה, אתם בוודאי יודעים שזו...
קרא עוד »
דצמ 26, 2020
בחירת מסלול ההוצאה האידיאלי: מדריך מקיף לסופרים
ההחלטה כיצד לפרסם היא אחת הבחירות המרכזיות שעומדות בפני סופר. בחירה זו לא רק משפיעה על ההצלחה...
קרא עוד »
ינו 09, 2024