אתרים לגיוס כספים

אתרים לגיוס כספים

גיוס כספים בעבור מלכ"רים ועמותות בישראל יכול להתבצע על ידי פניה לגורמים שונים כמו תורמים מקרב יהדות התפוצה, מוסדות ממשלתיים, גופים עסקיים, קרנות פילנתרופיות, תורמים גדולים פרטיים ואף על ידי פנייה לתרומות מהציבור הרחב. על פי הסטטיסטיקה, בכל שנה מגייסות עמותות ומלכ"רים סכומי כסף שנמדדים במיליארדי ואף עשרות מיליארדי שקלים. הכירו את האתרים המובילים לגיוס כספים בעבור מלכ"רים ועמותות בישראל.

אטלס

 אטלס גיוס כספים היא חברה שהוקמה על ידי הרב אור בן שושן וזאת לאחר שהיה פעיל במשך שנים בתחומי הפילנתרופיה השונים. אור בן שושן זיהה את הצורך של העמותות והמלכ"רים בכלים טכנולוגיים מתקדמים על מנת לגייס משאבים בצורה יעילה וקלה יותר. אטלס השיק את מאגר המידע האינטרנטי הראשון מסוגו בארץ אשר הפך במהרה למאגר המוביל בארץ בזכות פיתוחים טכנולוגיים מתקדמים והון אנושי שהופכים את המאגר ליעיל ביותר. כיום, נהנים משירות המאגר מאות ארגונים שונים אשר מוצאים בו מידע הקיים על אלפי מקורות מימון מישראל ומחו"ל ובזכות כלי הניהול של המאגר, הארגונים יכולים לשפר בצורה משמעותית את תוצאותיהם בתהליכי גיוס הכספים. בנוסף על כך, הצוות של אטלס מורכב ממומחי גיוס משאבים, יזמים, אנשי מחקר, אנשי פיתוח ופעילים חברתיים בעלי ידע וניסיון רב שמגיע ממגוון תחומים בעולם העסקי והחברתי כאחד.

פילנתרום

פילנתרום הינו אתר אשר מספק מגוון של שירותים על פי דרישה לארגונים ומנגיש את מלאכת הגיוס לעמותות ומלכ"רים. עמותות קטנות וגדולות אשר נעזרות בשירותי האתר נהנות ממידע חשוב ומעודכן.

מל"כ

המל"כ (המרכז לגיוס כספים בע"מ) הוקם על מנת לסייע לארגונים ועמותות ללא מטרות רווח בפיתוח וייעול תהליכי גיוס המשאבים שלהם באמצעות קרנות פילנתרופיות מעבר לים. המרכז לגיוס כספים עוסק בליווי, ייעוץ והגשת בקשות על מנת לקבל מענקים בעבור עמותות ומלכ"רים בארץ ובחו"ל. בנוסף על כך, המל"כ עוסק במתן שירותי יחסי ציבור וקשרי חוץ. בין התחומים בהם מתעסק המל"כ תוכלו למצוא עמותות אשר עוסקות בזהות יהודית, רווחה, רפואה, חינוך, אמנות, תרבות, השכלה ועוד.

אתרים למימון המונים

כמו כן ניתנת לעמותות אפשרות לפנות לציבור הרחב באמצעות אחת מפלטפורמות מימון ההמונים השונות ולצאת בקמפיין למימון המונים. כאשר מתקיים קמפיין שכזה, לרוב תינתן לציבור אפשרות לתרום סכומים משתנים והבקשות לא יהיו קבועות, סכומים גדולים וקטנים כאחד.

היתרון שבגיוס כספים באמצעות פלטפורמה ייעודית

אחד מהשלבים החשובים שיש לבצע לפני שמתחילים לפנות לקרנות וגופי מימון שונים, הוא לבצע עבודת מחקר על כל גוף שאליו פונים. בעבודה זו יש להגדיר מי הם הגופים הרלוונטיים המתאימים לפי נושאי המימון של הקרן וכמו כן מהו סכום התמיכה הריאלי שכדאי לבקש מהקרן מפני שהגשת בקשה גדולה יותר מיכולות הקרן יכולה להיפסל במהרה בעוד שהגשת בקשה קטנה מידי יכולה להעמיד את העמותה בנראות לא רצינית לגבי מעמדה של הקרן.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
7 דברים שחובה לדעת על איך בוחרים מעצב פנים בירושלים
בחירת מעצב פנים בירושלים מצוות סטודיו לעיצוב פנים YUNU DESIGN היא החלטה חשובה שמשפיעה על איכות החיים...
קרא עוד »
מאי 19, 2024
מכונות גרניק ושטיפה: המדריך שלך
ברוכים הבאים למדריך מקיף על מכונות גרניק ושטיפה. במאמר זה, נחקור את ההיבטים והשיקולים המרכזיים...
קרא עוד »
דצמ 23, 2023
פענוח פיצויים מגרמניה לקורבנות השואה
כאשר אנו מתעמקים בנושא המורכב של פיצויים מגרמניה לקורבנות השואה, הכרחי להבין את הניואנסים סביב...
קרא עוד »
דצמ 18, 2023