החשיבות בקישורים חיצוניים

אם יש לכם אתר אינטרנט אתם מבינים שאתר האינטרנט שלכם הוא עסק לכל דבר וכפי שבעסק רגיל אנחנו דואגים לשיווק של העסק ולעשות פעולות שיביאו לנו לקוחות חדשים וישמרו את הלקוחות הקיימים, כך גם באתרי אינטרנט. ישנן דרכים שונות על מנת להגדיל את כמות הגולשים אליכם לאתר וכמו שחשוב להגדיל את כמות הגולשים אליכם לאתר, חשוב שאלו יהיו גם גולשים רלוונטיים על מנת לייצר יותר המרות ומכירות אצלכם באתר או תנועה איכותית לאתר. 

ישנן דרכים שונות לעשות זאת כמו קידום דרך רשתות חברתיות, קידום ממומן שבו אתם משלמים על מודעות ויש דרך נוספת שנחשבת לדרך הכי איכותית והיא נקראת קידום אורגני. הכוונה בקידום אורגני היא בביצוע פעולות בתוך ומחוץ לאתר על מנת לקדם את עמודי האתר בתוצאות החיפוש בגוגל כאשר גולשים מחפשים מילות חיפוש מסויימות שרלוונטיות לאתר שלכם. אחת הפעולות שנחשבות גם מאוד יעילות לצורך קידום בגוגל של האתר שלכם היא קישורים חיצוניים. הכוונה היא לקישורים שקיימים באתרים אחרים והם מפנים אל האתר שלכם. 

למה קישורים חיצוניים הם חשובים?

אחת הדרכים שגוגל ידרג את האתר שלכם תהיה הרלוונטיות של האתר שלכם לתחום מסויים או מילות מפתח מסויימות ובנוסף לסמכותיות של האתר.

כאשר אתרים מסויימים מפנים אל האתר שלכם באמצעות קישור מכם אליכם, זה יכול לרמז לגוגל על הסמכותיות של האתר שלכם, ממש כפי שאנשים ימליצו לכם על בעל מקצוע מסויים ויפנו אתכם אליו. זה נותן לכם אינדיקציה לאמינות ולסמכותיות של אותו בעל מקצוע כמישהו שרבים מכירים אותו ומרגישים נוח להפנות אנשים אליו. אותו דבר עם האתר שלכם. 

בנוסף, בניית קישורים חיצוניים מאתרים אחרים מפנים לאתר שלכם באמצעות קישור שיוצא מביטוי מסויים וכך גם גוגל יודע שהאתר שלכם רלוונטי לאותו הביטוי מכיוון שאתרים אחרים מפנים אל האתר שלכם מאותו הביטוי שממנו יוצא הקישור החיצוני אל האתר שלכם. 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך מנהלים הליך גיוס תרומות לעמותות?
זה לא משנה אם אתם עומדים בראש עמותה או שאתם אלו שאחראיים על גיוס התרומות בה, אתם בוודאי יודעים שזו...
קרא עוד »
דצמ 26, 2020
הימורי ספורט מקוונים – חשוב לדעת
הימורי ספורט מקוונים יכולים להיות בילוי מהנה, מרתק ופוטנציאלי רווחי אם פונים אליהם באחריות. עם זאת,...
קרא עוד »
יול 20, 2023
הפושטק או לגאסי – איזה קורס עדיף לפי אדם טל?
אדם טל נחשב ככל הנראה לאחד האנשים המוכרים והידועים ביותר בתחום שיווק השותפים. מדובר על אדם אשר הצליח...
קרא עוד »
אוג 29, 2020