החשיבות בקישורים חיצוניים

אם יש לכם אתר אינטרנט אתם מבינים שאתר האינטרנט שלכם הוא עסק לכל דבר וכפי שבעסק רגיל אנחנו דואגים לשיווק של העסק ולעשות פעולות שיביאו לנו לקוחות חדשים וישמרו את הלקוחות הקיימים, כך גם באתרי אינטרנט. ישנן דרכים שונות על מנת להגדיל את כמות הגולשים אליכם לאתר וכמו שחשוב להגדיל את כמות הגולשים אליכם לאתר, חשוב שאלו יהיו גם גולשים רלוונטיים על מנת לייצר יותר המרות ומכירות אצלכם באתר או תנועה איכותית לאתר. 

ישנן דרכים שונות לעשות זאת כמו קידום דרך רשתות חברתיות, קידום ממומן שבו אתם משלמים על מודעות ויש דרך נוספת שנחשבת לדרך הכי איכותית והיא נקראת קידום אורגני. הכוונה בקידום אורגני היא בביצוע פעולות בתוך ומחוץ לאתר על מנת לקדם את עמודי האתר בתוצאות החיפוש בגוגל כאשר גולשים מחפשים מילות חיפוש מסויימות שרלוונטיות לאתר שלכם. אחת הפעולות שנחשבות גם מאוד יעילות לצורך קידום בגוגל של האתר שלכם היא קישורים חיצוניים. הכוונה היא לקישורים שקיימים באתרים אחרים והם מפנים אל האתר שלכם. 

למה קישורים חיצוניים הם חשובים?

אחת הדרכים שגוגל ידרג את האתר שלכם תהיה הרלוונטיות של האתר שלכם לתחום מסויים או מילות מפתח מסויימות ובנוסף לסמכותיות של האתר.

כאשר אתרים מסויימים מפנים אל האתר שלכם באמצעות קישור מכם אליכם, זה יכול לרמז לגוגל על הסמכותיות של האתר שלכם, ממש כפי שאנשים ימליצו לכם על בעל מקצוע מסויים ויפנו אתכם אליו. זה נותן לכם אינדיקציה לאמינות ולסמכותיות של אותו בעל מקצוע כמישהו שרבים מכירים אותו ומרגישים נוח להפנות אנשים אליו. אותו דבר עם האתר שלכם. 

בנוסף, בניית קישורים חיצוניים מאתרים אחרים מפנים לאתר שלכם באמצעות קישור שיוצא מביטוי מסויים וכך גם גוגל יודע שהאתר שלכם רלוונטי לאותו הביטוי מכיוון שאתרים אחרים מפנים אל האתר שלכם מאותו הביטוי שממנו יוצא הקישור החיצוני אל האתר שלכם. 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
קניית קישורים VS החלפת קישורים
קניית קישורים והחלפה יכולה להיות טובה לקידום אתרים.  אולם עם ההתקדמות של מנועי החיפוש וטכניקות...
קרא עוד »
אוק 28, 2020
5 טיפים לבניית חנות אינטרנטית מצליחה
כל מי שרוצה להגדיל את המכירות של העסק שלו, חייב לפתוח חנות אינטרנט. חנות אשר מאפשרת לו למכור מוצרים...
קרא עוד »
פבר 02, 2022
קורס שמאות רכוש אונליין
שמאי נדרש כאשר יש מחלוקת. למשל, כאשר נשרף בניין על כל תכולתו, כמה חברת הביטוח צריכה לשלם? מטבע הדברים,...
קרא עוד »
מרץ 24, 2022