פעילות ODT בשטח פתוח גם בימי קורונה

פעילות ODT

האם בחנתם פעם מקרוב את דפוסי ההתנהגות שלכם? האם ידוע לכם מה מפריע לכם מלהתקדם? אולי אתם זקוקים לפעילות odt שתראה לכם מי אתם באמת ועל הדרך גם תשנו כמה דברים, ככה בקטנה. גם בימי הקורונה, כשכולם סגורים בבית, אנחנו מקיימים פעילות כזאת בשטח פתוח, בהתאם להנחיות התו הסגול וההוראות המשתנות של הממשלה. 

אז  מה זה פעילות או די טי ואיך היא יכולה לעזור לכם? המשיכו לקרוא כדי לדעת.

פעילות ODT

הפעילות עצמה מתקיימת לפי קווים פסיכולוגיים ברורים. מה זה אומר? נסביר טיפה. ביום יום אנחנו רגילים לצאת למקום העבודה או להישאר לעבוד מהבית. יש לכם את הספה המוכרת, את ספל הקפה המוכר, הכל זורם בנוחות. זה בהחלט המצב האידיאלי. אבל זהו מצב שהמוח לא מאותגר, ויתרה מזו, יש דפוסי התנהגות שסיגלתם לעצמכם שמפריעים לכם להתקדם. יש אותם לכל אדם ואפשר לשנות את זה. 

איפה נתקלים בדפוסי ההתנהגות האלו? כשהמוח מאותגר בשטח, פועלים את אופן התגובה שלו. במקום שכל החוקים המוכרים לכם נעלמים, כמו מזגן, פינת אוכל, ההתנהגות שלכם נבחנת, האם אתם בורחים, מתמודדים, איך אתם מתמודדים ועוד.

מעבר לחוויה המעצימה של שהות בשטח בלי תנאים והיכולת שלכם למצוא כוח פנימי שמראה לכם איך לשרוד, אתם תופתעו לגלות דברים על עצמכם. דברים שלא הכרתם, לא ידעתם על קיומם אף פעם. גם בקורונה אנחנו מאפשרים לכם את החוויה המעצימה הזו. אנחנו עורכים את השטח בדיוק לפי כללי התו הסגול, ולמען האמת, בגלל שמדובר בשטח פתוח לרוב, אין לנו כל כך בעיה עם זה. 

> קראו גם על פעילות ODT לילדים!

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
חדש ביד רמב"ם: חנות מכשירי חשמל יד 2
היום, כשאנחנו חושבים על מוצרים משומשים בכלל ומוצרי חשמל משומשים בפרט, הדבר הראשון שעולה לנו בראש זה...
קרא עוד »
פבר 14, 2022
בניית אתר סחר – באיזה פלטפורמה כדאי לבנות את האתר?
בחירת הפלטפורמה לבניית אתר הסחר שלכם תשפיע באופן ניכר גם על נראות האתר, גם על חוויית השימוש של...
קרא עוד »
מרץ 24, 2022
קידום עסקים קטנים – גם הם יכולים להיות בדף ראשון בגוגל
בעלי עסקים רבים וקטנים בחרו בעבר לשווק ולפרסם את בית העסק שלהם במגוון דרכים. אך בשנים האחרונות עם...
קרא עוד »
ינו 01, 2021