פעילות ODT בשטח פתוח גם בימי קורונה

האם בחנתם פעם מקרוב את דפוסי ההתנהגות שלכם? האם ידוע לכם מה מפריע לכם מלהתקדם? אולי אתם זקוקים לפעילות odt שתראה לכם מי אתם באמת ועל הדרך גם תשנו כמה דברים, ככה בקטנה. גם בימי הקורונה, כשכולם סגורים בבית, אנחנו מקיימים פעילות כזאת בשטח פתוח, בהתאם להנחיות התו הסגול וההוראות המשתנות של הממשלה. 

אז  מה זה פעילות או די טי ואיך היא יכולה לעזור לכם? המשיכו לקרוא כדי לדעת.

פעילות ODT

הפעילות עצמה מתקיימת לפי קווים פסיכולוגיים ברורים. מה זה אומר? נסביר טיפה. ביום יום אנחנו רגילים לצאת למקום העבודה או להישאר לעבוד מהבית. יש לכם את הספה המוכרת, את ספל הקפה המוכר, הכל זורם בנוחות. זה בהחלט המצב האידיאלי. אבל זהו מצב שהמוח לא מאותגר, ויתרה מזו, יש דפוסי התנהגות שסיגלתם לעצמכם שמפריעים לכם להתקדם. יש אותם לכל אדם ואפשר לשנות את זה. 

איפה נתקלים בדפוסי ההתנהגות האלו? כשהמוח מאותגר בשטח, פועלים את אופן התגובה שלו. במקום שכל החוקים המוכרים לכם נעלמים, כמו מזגן, פינת אוכל, ההתנהגות שלכם נבחנת, האם אתם בורחים, מתמודדים, איך אתם מתמודדים ועוד.

מעבר לחוויה המעצימה של שהות בשטח בלי תנאים והיכולת שלכם למצוא כוח פנימי שמראה לכם איך לשרוד, אתם תופתעו לגלות דברים על עצמכם. דברים שלא הכרתם, לא ידעתם על קיומם אף פעם. גם בקורונה אנחנו מאפשרים לכם את החוויה המעצימה הזו. אנחנו עורכים את השטח בדיוק לפי כללי התו הסגול, ולמען האמת, בגלל שמדובר בשטח פתוח לרוב, אין לנו כל כך בעיה עם זה. 

> קראו גם על פעילות ODT לילדים!

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

בניית אתר סחר

בניית אתר סחר

המסחר האלקטרוני רק בישראל הרקיע שחקים בשנים האחרונות שלא נדבר על המסחר האלקטרוני בזירה הבינלאומית. היום אין כמעט אדם שלא מזמין דבר כזה או אחר

קרא עוד »