סיבות להכיר אנשים/בן זוג באינטרנט

אם בעבר זוגות היו מכירים בלימודים, עבודה, מסיבות, במפגשים אקראיים במקומות שונים או דרך חברים ובני משפחה, אזי שהיום יותר ויותר זוגות נוצרים דרך אתרי הכרויות אונליין באינטרנט.

יהיו שיטענו שגישה זו היא בעייתית, מאחר ואנחנו אף פעם לא יודעים מי עומד מאחורי הפרופיל באתר ואנחנו לא יכולים להיות בטוחים באמת שאכן נרצה להיפגש איתו ולהיות איתו בקשר. עם זאת, יש מספיק אמצעים וכלים שיכולים לעזור לנו בכך ולכן יש מספיק סיבות, מבחינתנו, להסכים לשיטת היכרות זו. 

לפני שנסביר מדוע משתלם להכיר אנשים דרך האינטרנט, צריך לציין שהכוונה היא לא בהכרח לרשתות חברתיות או אתרים סטנדרטיים דרכם אפשר ליצור קשר עם אנשים אחרים, אלא לאתרים ספציפיים שעוסקים בהיכרויות עם גברים ונשים. 

לשמחתנו, היום אנחנו יכולים למצוא אתרים שמיועדים לא רק לגברים ונשים באופן כללי, אלא באופן מאוד ספציפי, בין אם זה על פי מגזר ובין אם זה על פי מאפיינים אחרים שיכולים לעזור לנו בכך. 

מדוע משתלם להכיר אנשים דרך האינטרנט?

הסיבה הראשונה לכך, זה הרבה יותר קל. הרבה יותר קל מבחינה מעשית, מבחינה רגשית, אפילו מבחינה כלכלית. זה יותר פשוט ומהיר. זה יכול לחסוך הרבה מאוד זמן וכמובן לחסוך מאוד טרחה, אי נעימות ועוגמת נפש. 

הסיבה השנייה, המבחר הוא גדול יותר. במקום ללכת למקום מסוים ולחפש שם או לקוות שיקרה שם משהו, אזי שאפשר להשתמש באתרים שיש בהם מאות ואלפי חברים ולנסות להכיר דרכם. 

הסיבה השלישית, זה הרבה יותר בטוח. יש לא מעט מסנני בטיחות שהאתר מפעיל וגם אפשר לייצר מנגנונים באופן עצמאי, עד שיוצרים מפגש אמיתי ובסופו של דבר יוצרים מערכת יחסים. 

 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
הזוגיות דעכה אז התחלנו לשכור פעם בחודש חדר לפי שעה
רובינו מדמיינים את עצמינו בזוגיות טובה ופורחת, זוגיות שאינה דורשת עבודה קשה אלא פשוט מתקיימת בפני...
קרא עוד »
דצמ 27, 2018
שירותי מחשוב ענן – על החשיבות לעסק
שירותי מחשוב ענן הופכים יותר ויותר חשובים לעסקים. נאמר שמחשוב ענן הוא העתיד של ה-IT, שבו ניתן לגשת...
קרא עוד »
מאי 26, 2023
המדריך לבעל עסק מתחיל: איך מנהלים נכון תזרים מזומנים?
ניהול עסק הוא אף פעם לא משימה פשוטה באמת. מעבר לחלקים הטכניים יותר המחייבים תשומת רבה לפרטים, יש משימה...
קרא עוד »
ספט 26, 2020