קידום באינסטגרם – איך עושים את זה נכון?

קידום באינסטגרם

קידום עסקים, מוצרים ושירותים נעשה היום בדרכים שונות. הוא נעשה באמצעות האינטרנט ובפרט דרך רשתות חברתיות וכן הוא נעשה דרך אפליקציות ייחודיות. אחת מהן היא אינסטגרם. אפליקציה של תמונות וסרטונים אשר כמעט כל אחד מאיתנו מחזיק במכשיר הסלולר שלו. 

אפליקציה כמו אינסטגרם יכולה לספק לנו הרבה מאוד אפשרויות לקידום ושיווק העסק שלנו. בעזרתה אנחנו יכולים ליהנות ממגוון רחב של אופציות לקידום ושיווק בקרב קהלים שונים, באופן ממוקד על פי הצרכים שלנו. 

לפני שנסביר איך עושים את זה בצורה נכונה, צריך להבין מדוע קידום ושיווק באינסטגרם זה משהו שאנחנו לא יכולים לוותר עליו. היום, בשונה מבעבר, כל הנושא של פרסום, שיווק וקידום מבוסס על שני דברים עיקריים. ראשית, חשיפה קבועה, כל הזמן, ללא הפסקה. שנית, מיקוד החשיפה אצל קהלים ספציפיים שירצו לפנות אלינו בשביל לקבל שירות או לרכוש מוצר. 

לכן, אנחנו נרצה לקדם את המוצרים והשירותים שלנו באפליקציה שאנשים מתקינים במכשירי הסלולר שלהם והם נחשפים אליה מדי יום. 

איך מקדמים את עצמנו באינסטגרם

יש כמה דרכים עבור קידום עסקים באינסטגרם, שלבים, לעשות זאת. ראשית, אנחנו צריכים לפתוח עמוד ובו נפרסם מוצרים ושירותים באופן קבוע. אנחנו צריכים לדאוג לעדכן את העמוד לעיתים תכופות, בסרטונים, תמונות, אירועים ועוד. 

שנית, אנחנו צריכים לדאוג שנקבל חשיפה בקרב קהלים שונים. לשם כך עלינו לוודא שאותו קהל נחשף אלינו, בין אם זה דרך האשטגים, פרסומים ממומנים, ובדרכים נוספות. 

שלישית, אנחנו צריכים לבנות תוכנית פרסום ושיווק, שיתאים ספציפית עבורנו, בשביל שנוכל לקבל את מה שרלוונטי עבור העסק שלנו לאורך זמן. עלינו להקפיד על כך שהתוכנית תהיה מבוססת על פי צרכים וכלים אחרים שיכולים לעזור לנון.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
חבילות פלאפון – מה יש לחברה להציע לנו
חברת פלאפון, כידוע, היא החברה הוותיקה בישראל בתחום הסלולר. היא פעילה כבר למעלה מעשרים שנה והיא מציעה...
קרא עוד »
נוב 29, 2019
עתיד האוטומציה לאן?
הקצב של העולם הולך וגובר, השינויים עצומים ומהירים, מה שהיה רלוונטי עד לא מזמן הרבה פחות רלוונטי היום...
קרא עוד »
דצמ 14, 2020
המשמעות של טיפול נפשי
בעולם המונע על ידי הקצב הבלתי פוסק של החיים המודרניים, הבנת החשיבות העמוקה של טיפול נפשי מעולם לא...
קרא עוד »
פבר 10, 2024