הקשר בין סרטי תדמית וקידום אתרים

סרטי תדמית וקידום אתרים

היום ניתן למצוא יותר ויותר חברות ועסקים שבוחרים להשתמש בשירותיה של חברות מקצועיות המתמחות בהפקה של סרטי תדמית. אם לפני כעשור היה מדובר על שירות חדש ומהפכני, הרי שהיום מדובר על שירות הכרחי עבור כל מי שמעוניין לקדם את העסק שלו. חשוב להבין כי שיווק וקידום העסק הינו נושא חשוב ומשמעותי שיש להשקיע בו, היות ומי שיזלזל בתחום הזה יגלה כי העסק שלו עומד במקום. בעידן הנוכחי לא ניתן להסתמך רק על מוצרים איכותיים או על שירות יוצא מין הכלל, היות והתחרות בשוק עצומה, ולכן יש צורך להשקיע זמן ומשאבים בשיוור ובקידום של העסק. סרט תדמית מקצועי ואיכותי יכול לסייע בשני התחומים האלו, היות ומצד אחד הוא מסוגל להעביר את המסרים השיווקיים של העסק, ומצד שני לסייע בקידום האתר של העסק.

סרטי תדמית וקידום אתרים – כיצד זה עובד?

אחד הפרמטרים החשובים ביותר בקידום אתרים, הוא השקעה בסרטון איכותי שימשוך אליו את הגולשים. גוגל נוהג לצ'פר אתרים שמשקיעים באתר שלהם, ומבחינתו סרטון איכותי נחשב להשקעה מכובדת ביותר. למעשה, פרסום של סרטון באתר מגדיל פי 53 את הסיכוי להופיע בעמוד התוצאות הראשון של גוגל. כמו כן, דרך נוספת לזכות בנקודות זכות מבחינת גוגל, היא להאריך את זמן השהייה באתר. סרטון מעניין ומרתק מגדיל בצורה משמעותית את זמן השהייה באתר, דבר שגם כן תורם לדירוג התוצאות של גוגל. מחקרים שנעשו בנושא מראים כי פרסום של סרטון באתר שלכם, יגדיל בצורה משמעותית את הסיכוי שהגולשים יקליקו עליו ויתעניינו בתוכן נוסף שמפורסם באתר. אין שום ספק כי האפקטיביות של הסרטון גבוהה משמעותית מזו של הטקסט, היות ולרוב האנשים אין את הסבלנות הדרושה על מנת לקרוא תוכן כתוב. לעומת זאת, הקלקה על סרטון נחשבת לפעולה פשוטה וקלה יותר.

לסיכום, סרטי תדמית יכולים לתרום המון הן לשיווק של העסק והן לקידום האתר שלו. כאשר מדובר על סרט תדמית איכותי ומקצועי, זמן השהייה באתר עולה וגוגל מקדם את האתר במעלה רשימת התוצאות. לכן מומלץ להשקיע בסרטון איכותי שיעביר את המסר שלכם בצורה המדויקת ביותר.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
הזוגיות דעכה אז התחלנו לשכור פעם בחודש חדר לפי שעה
רובינו מדמיינים את עצמינו בזוגיות טובה ופורחת, זוגיות שאינה דורשת עבודה קשה אלא פשוט מתקיימת בפני...
קרא עוד »
דצמ 27, 2018
תובנות לגבי מומחי מסעות פרסום פוליטיים
בעולם הקמפיינים הפוליטיים, למומחים יש השפעה עצומה. הם האדריכלים מאחורי הקלעים, מעצבים מסרים,...
קרא עוד »
אוג 23, 2023
חקר מספרים וירטואליים ומקוצרים לעסקים
בעידן הדיגיטלי של היום, הבנת מספרים וירטואליים ומקוצרים כמו MVoice היא חיונית עבור כל עסק ששואף להקדים....
קרא עוד »
אפר 06, 2024