מתי נצטרך איטום קירות חיצוניים

איטום קירות חיצוניים

בכל הנוגע אל התחזוקה של בניין זה לא ממש ברור לדעת מתי מגיעים אל הנקודה שבה עדיף לבצע את הפעולה של האיטום בין שורה ארוכה של פעולות עבור שמירה על מבנה ברמה טובה. איך יודעים כי הגיעה העת להזמין שירותי איטום עבור הקירות החיצוניים של מבנה? הנה כמה עיקרים אשר בסיוע שלהם ניתן להתקדם אל עבר פעולה חשובה אשר שומרת על המבנה מפני רטיבות שיכולה להוביל אל נזקים מבניים יותר חמורים שמסכנים את האנשים שנמצאים בתוכו ואת האנשים אשר הולכים לתומם בסביבה הקרובה אל מבנה זה.

> לפתרונות איטום לקירות חיצוניים הקליקו https://basis-s.co.il/sealing-exterior-walls-info/

סימנים של רטיבות

הדבר הכי חשוב בכל הנוגע אל פעולה של איטום היא לפעול טרם היווצרות של בעיה נראית לעין, עם חידוש של האיטום מידי כמה שנים לפי סוג החיפוי שקיים בכל בניין ובניין, אולם מלבד הפעולה הזו יש פעולות של איטום אשר נעשות ברגע בו רואים סימנים של בעיה ברורה לעין. מה כבר יכולים לראות בצורה ויזואלית על הבניין? סימנים של רטיבות הופכים להיות חיפוי שנופל מהקיר, קירות עם עובש עליהם וקירות שהרטיבות מהם כבר חודרת פנימה אל האזורים הפנימיים של הבניין.

בעת של הקמת מבנה

הסיטואציה הכי ברורה שבה צריכה להתבצע פעולה של איטום היא ברגע בו מקימים את הבניין בצורה הבסיסית שלו. פעולה של איטום היא כזו שאם מבצעים אותה בצורה נכונה כבר עם ההקמה, מקבלים בניין אטום בצורה נפלאה שאיתו יכולים להתקדם עוד שנים רבות מבלי להיות מוטרדים בנושא הזה בכלל. במידה והאיטום לא נעשה באופן לקוי, הליקויים הללו יבואו לידי ביטוי עם רטיבות שתופיע די במהירה עם הגשם הראשון.

מעקב מידי תקופה

ישנם בניינים אשר מחופים עם מלט וכאלה אשר מחופים עם אבן, ועבור כל אחד מאלה ישנה תקופה אשר לאחריה במידה ולא מבצעים חידוש של האיטום רואים את היווצרות הליקויים מבחינה זו די במהירה. עבור חיפוי על מלט יש לחדש את האיטום לאחר שבע שנים, ועבור חיפוי של אבן יש לבצע את האיטום כל 12 שנה. באופן הזה שומרים על תחזוקה טובה ונהנים משהייה בבניין שבו האיטום מבוצע כהלכה.

קראו גם:

איך מוצאים איש מקצוע שמתמחה באיטום קירות

גולשים ממליצים על אנשי מקצוע

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
האם מנהל החנות האינטרנטית אחראי גם לתחזוקת האתר?
מגוון השאלות שנשאלים מנהלי אתרים בארץ, מעניינת מאוד ונרצה במאמר אחד, לעמוד על כמה שיותר שאלות שאנשים...
קרא עוד »
מרץ 03, 2022
נשימה חכמה יותר: טיפים מפתיעים לניהול בעיות נשימה
נשימה, מעשה כה מהותי לחיים, יכולה להפוך למאבק מתמיד עבור רבים. בעוד עצות נפוצות מסתובבות לעתים קרובות...
קרא עוד »
דצמ 10, 2023
מדריך מקיף: מניעת אבנים בכליות ופעולה מיידית
אבנים בכליות הן דאגה בריאותית שכיחה שיכולה לפגוע בכל אחד. במאמר זה, נתעמק בעולם של אבנים בכליות, ונציע...
קרא עוד »
פבר 27, 2024