האנטי וירוסים הטובים בעולם – כיצד נדע לבחור?

האנטי וירוסים הטובים בעולם

כל מי שרוכש מחשב, טאבלט או מכשיר סלולאר, חייב להחזיק ברשותו אנטי וירוס כמו נורטון אנטי וירוס למשל, שיגן על המכשיר שלו ועל הקבצים שנמצאים עליו. לצערנו הרב, וירוסים, רוגלות ומזיקים דיגיטליים אחרים עוברים במהירות דרך אתרים וקבצים אל מכשירים שונים ויכולים לגרום להם נזק משמעותי. 

הנזק שווירוס יכול לייצר למחשב או לקבצים שנמצאים עליו יכול להיות מאוד רחב ומגוון. החל מנזק שימנע כל אפשרות שימוש במכשיר עצמו או בקבצים אליהם הווירוס נכנס, המשך בשיבוש מידע אשר מצוי על המכשיר או בקבצים, וכלה בגניבת מידע ושימוש בו. כך למשל עושים הרבה מאוד גורמים שליליים, אשר מבקשים לגנוב מידע אישי, כמו מספרי כרטיסי אשראי, על מנת שיוכלו להשתמש בהם ולבצע בעזרתם רכישות שונות. 

צריך לומר, הרעיון של וירוסים במחשבים הוא לא חדש, אך הוא היום הרבה יותר נגיש וזמין, בין היתר בגלל האינטרנט והעובדה שמחשבים "מדברים" אחד עם השני דרך הרשתות. אז קל יותר להעביר לא רק מידע אלא גם וירוסים. 

בדקו גם > אנטי וירוס של 10 windows – שווה משהו?

אנטי וירוסים עומדים לצידנו

מה שיכול להגן עלינו מפני מצבים אלו, כאמור, הן תוכנות אנטי וירוס. מדובר על תוכנות שמגינות על המחשב עצמו וכן על הקבצים שמצויים בתוכו. התוכנה יודעת לאתר את הוירוסים שהוחדרו אל תוך המחשב, בכל סריקה שמבצעים בעזרתה, ולסלק אותו. היא יודעת לספק לנו מידע על הוירוס והיכן הוא נמצא. במקרים מסוימים, היא גם יודעת לבצע תיקון לקבצים או לחומרים שנפגעו. 

אנטי וירוסים איכותיים, יודעים לא רק לאתר אלא גם לעדכן את עצמם באופן קבוע, כך שהם יתאימו לרשימת הוירוסים המעודכנת ביותר, וכך הם מספקים את ההגנה הטובה ביותר עבור כל מי שבוחר להשתמש בהם. 

 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך סרטוני אנימציה יעלו לכם את המכירות
בשנים האחרונות, אנחנו שמים לב ליותר ויותר סרטוני אנימציה שמטרתם לשווק מוצר או שירות/ להנחות קהל יעד...
קרא עוד »
אפר 20, 2020
היתרי בנייה: תובנות מפתח לבנייה מוצלחת
בעולם הבנייה הדינמי, החשיבות של היתרי בנייה מופרכת לרוב. ההיתרים הללו אינם רק פורמליות; הם הבסיס...
קרא עוד »
דצמ 26, 2023
מאגרי תמונות מומלצים
ארכיוני תמונות ממליצים הם אוספי תמונות שמשתמשים יכולים להשתמש בהם כדי ליצור אוספים אישיים משלהם....
קרא עוד »
נוב 14, 2022