הגורמים שמשפיעים על עלות הפרסום בגוגל

הגורמים שמשפיעים על עלות הפרסום בגוגל

פרסום בגוגל נחשב ליעיל מאוד בתנאי שהוא מתוכנן ומבוצע היטב על ידי בעל מקצוע המתמחה בתחום. הפרסום נעשה דרך אתרים המוקמים על ידי חברות, עסקים, אנשים פרטיים ועוד. את האתרים יש לקדם והדבר נעשה בשתי דרכים עיקריות. האחת הינה קידום ממומן והשנייה הינה קידום אורגני. יש שוני בין שתי השיטות אבל בכל אחת מהן הקידום נעשה על ידי הקלקה על ביטויי מפתח. מחיר קידום ממומן יקר יותר אבל התוצאות הן מיידיות. בקידום אורגני אין עלויות על הקלקה עבר יש עלויות אחרות מסביב והקידום איטי יותר. במקרים מסוימים, ממליצים בעלי המקצוע לנצל את שתי השיטות.

קידום ממומן

עלות קידום ממומן גבוהה יותר והוא מתאים יותר לעסק בשל אשר התשתית שלו קיימת והוא מסוגל לעמוד היטב בביקושים גבוהים המגיעים מיד. התשלום הוא פר הקלקלה על הביטוי הנבחר. את הביטויים או המילים הנבחרות בוחר מנהל הפרסום יחד עם הלקוח והן אמורות לשקף היטב את המוצר או השירות הניתן. הביטוי יכול להיחשף כל העת אבל התשלום הינו רק עבור הקלקה. מחירי כל הקלקה נקבעים במשא ומתן בין נציגי גוגל והלקוח ותלויים במשתנים רבים דוגמת: התחרות באותו ענף, המחיר הממוצע להקלקה באותו תחום, השקעת המתחרים ועוד. 

קידום אורגני

בקידום אורגני ההוצאות הן אחרות. הלקוח חייב להעמיד תוכן רב לאורך זמן. הדבר כרוך בתשלום לכותבי תוכן ובתשלום לבעלי מקצוע היודעים להטמיע אותו היטב באתרים שונים, לנתח את התוצאות, להצביע על שינויים נדרשים, ובאופן כללי, ללוות את הקמפיין. מדובר על מסע ארוך שתוצאותיו הטובות יגיעו בסופו של דבר. מומלץ לקבל שירותי פרסום לגוגל באמצעות מומחה  לנושא כמו יועץ קידום אתרים אשר יודע לנצל את היתרונות של כל אחד ולהגיע לתוצאות מיטביות.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
תוכנת עסקים – למי זה מתאים?
תוכנה לניהול עסקים היא תוכנה המסייעת לחברות בניהול הפעילות שלהן. תוכנות אלו מציעות הרבה תכונות כמו...
קרא עוד »
דצמ 28, 2022
ההיבטים הלא נאמרים של יזמות נדל"ן
יזמות נדל"ן מציעה שילוב מפתה של יצירתיות, הזדמנות השקעה ותוצאות מוחשיות. אבל כמו כל מיזם משמעותי, הוא...
קרא עוד »
אוג 17, 2023
איך שרתי VPS ישפרו את חווית השימוש באתר העסקי?
בדומה לחנות פיזית ולעסקים בכלל, גם אתר עסקי חייב לתפקד היטב, כל הזמן. חלק חשוב מכך, הוא מה שמכונה...
קרא עוד »
דצמ 21, 2020