עיצוב אתרי אינטרנט – טעויות נפוצות

עיצוב אתרי אינטרנט

אתר אינטרנט הפך כבר מזמן לחלק בלתי נפרד מניהול ושיווק עסקים. כיום, לכל בעל עסק יש אתר אינטרנט ויתרה מכך לכל יוזמה, חברה, ארגון ואפילו לאומנים ויוצרים יש אתרי אינטרנט בין אם מדובר במיני סייט או אתר תדמית עד לחנויות וירטואליות ושאר אמצעי שיווק מיתוג ומכירה.

אם אתם רוצים לעצב אתר משלכם, חשוב שתמנעו מטעויות נפוצות שמרחיקות גולשים מבית העסק. אז מהן הטעויות הנפוצות בנושא עיצוב אתרי אינטרנט? הנה הרשימה:

עיצוב רשלני

הימנעו מעיצוב רשלני ובחרו מעצב אתרים טוב. מעצבות ומעצבים יודעים כיצד להפיק עבור כל עסק או מטרה את אתר האינטרנט הטוב ביותר הנכון מבחינה עיצובית והיעיל ביותר כדי לנווט את הלקוח אל יצירת קשר או ביצוע רכישה.

יותר מידי צבע

זה נכון ששימוש בצבעים מושך את העיניים, אבל שימוש ביותר מידי צבעים, תמונות, ויז'ואלים, פופ אפים ושאר אלמנטים יכול להציף את הגולש שיצא מהאתר שלכם במהירות. בין היתר מומלץ לא להציף את הגולש עם פרסומות ומודעות קופצות כי הדבר נוטה לעצבן לקוחות עתידיים שיעזבו את האתר.

יותר מידי תוכן

ממש כמו הצבע, חשוב לא להציף את הגולש עם יותר מידי תוכן. כשאתם כותבים תוכן היו ממוקדים, ציינו בנקודות יתרונות של המוצר, מלאו את הדפים במידע אטרקטיבי לגולש והיו שיווקיים אך מעניינים.

העתקות

אל תעתיקו בשום פנים ואופן תוכן או תמונות מאתרים אחרים. אתם יכולים לקבל השראה מעסקים דומים, אבל חשוב לא לטעות וליצור תוכן כפול. פעולות כאלה עלולות להוביל לתביעה משפטית.

תמונות לא מקצועיות

העלו באתר תמונות וסרטונים מקצועיים בלבד. באמצעות מעצבת מקצועית תוכלו להתאים את התמונות והסרטונים תוך עיצוב אתרים מקצועי ונכון לתחום בו אתם עוסקים.

> לייעוץ מקצועי ופרטים נוספים בקרו באתר של טלי סיני סטודיו לעיצוב גרפי!

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
פתרונות ענן – איזה עסק לא יכול להתקיים בלעדיו
פתרונות ענן הם דרך חדשה לפיתוח ואירוח יישומים. הם מספקים הרבה יותר גמישות וחופש למפתחים ולמשתמשים....
קרא עוד »
נוב 21, 2022
תמ"א 38 בחולון – כל העדכונים
החל משנות התשעים, עבר העיר חולון עצום בכל הקשור לנושא הנדל"ן, הן ביחס למבני מגורים והן ביחס למבנים...
קרא עוד »
דצמ 22, 2018
יתרון הקורס הדיגיטלי: חשיפת היתרונות שלא ידעתם שאתם צריכים להכיר
תחום החינוך היה עד לשינוי טרנספורמטיבי עם הופעת הקורסים הדיגיטליים. רחוק מלהיות רק תחליף ללמידה...
קרא עוד »
אוק 19, 2023