מה כוללים שירותי ענן?

שירותי ענן הם המקום בו תוכלו לאחסן את הנתונים שלכם בצורה מאובטחת ולהפוך אותם לזמינים לכל מי שצריך. אלו הכלים שעוזרים לך בתהליך יצירת אתר אינטרנט, ניהול תיבת הדואר הנכנס שלך, או אפילו ניהול חשבונות המדיה החברתית שלך. כלים אלה קיימים כבר עשרות שנים אך רק הפכו פופולריים יותר במהלך השנים האחרונות. הם מאפשרים לך ליצור אתרי אינטרנט, לנהל תיבות דואר אלקטרוני וחשבונות מדיה חברתית מכל מקום. 

שירותי ענן כוללים: 

אחסון בענן: זה מורכב מנתונים המאוחסנים בענן האינטרנט. אתה יכול לאחסן נתונים במחשב הנייד, הסמארטפון או אפילו הטלוויזיה שלך. מחשוב ענן: זה נהיה יותר ויותר פופולרי כאשר אנשים משתמשים בכונן הקשיח של המחשב שלהם כדי לאחסן את התמונות, המסמכים וקבצי המדיה האחרים שלהם. לא רק זה אלא ששירותי ענן מאפשרים לך לשתף נתונים בין מכשירים כמו סמארטפונים וטאבלטים דרך חיבור רשת או באמצעות תוכנה מיוחדת המאפשרת גישה מרחוק לאובייקט (שיתוף קבצים מרחוק). מחשוב ענן הפך לכלי חיוני לעסקים מכיוון שהוא עוזר לאנשים לחסוך זמן. הטכנולוגיה הזו שינתה גם את הדרך שבה חברות פונים למחלקת ה-IT. הענן משתמש בעיקר בשרתים ורשתות שנבנים במיקום מרכזי; במקום לשכור צוות עובדים שיבצע את כל הפיתוח, חברות יכולות כעת לשלם עבורו או לשכור אותו ישירות מספק השירות. 

לסיכום:

שירותי ענן הם חלק גדול מחיינו. הם נמצאים בכל מקום: במשרדים שלנו, בבתים שלנו, במשרד ובדרך. אנו משתמשים בהם כדי לאחסן נתונים, לגשת למאגרי מידע, לשלוח מיילים ולשתף קבצים עם אחרים. ניתן להשתמש בשירותי ענן למטרות שונות כגון גיבוי או שיתוף קבצים. שירותי ענן כאלה יכולים להיות שימושיים מאוד לעסקים קטנים וגם לארגונים גדולים שזקוקים לשטח אחסון רב עבור נתונים עסקיים.

לפרטים: https://il.interhost.co.il/

 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
היתרונות שנחקרו לא מעט של לימודי משחק לנוער
כאשר השיח סביב החינוך והפדגוגיה תופס מקום מרכזי, לימודי משחק לנוער מוצאים את עצמם לא פעם עטופים בענן...
קרא עוד »
אוק 15, 2023
הצלחה בהרזיה עם הרבלייף: מה שאתה צריך לדעת
ניווט במבוך פתרונות הרזיה יכול להיות מרתיע, ובין שלל האפשרויות הרבלייף בולט כשם בולט. מגוון המוצרים...
קרא עוד »
אוג 16, 2023
קידום ממומן גוגל אדס – מה זה אומר?
מרבית הגולשים באינטרנט, מכירים את גוגל דרך מערכות כמו מנוע חיפוש, גוגל דרייב, ג'מייל. אך לגוגל יש הרבה...
קרא עוד »
ספט 25, 2020