מה זה סרטים פרסונלים?

סרטים פרסונלים נעשים לרוב על ידי חובבים ומקצוענים כאחד. בדרך כלל הם מצולמים עם מצלמה, אבל אפשר לעשות אותם גם עם מכשירים אחרים כמו סמארטפונים. מטרת סרט אישי היא ללכוד אירוע או רגע בזמן, כך שניתן יהיה לצפות בו שוב בכל עת. סרטים אישיים מיוצרים בדרך כלל לשימוש פרטי, אבל יש אנשים שיוצרים אותם לצפייה ציבורית ב-YouTube או בפלטפורמות אחרות לשיתוף סרטונים.

סרטים פרסונלים – חלה עליה בפופולריות שלהם

בעבר נעשו סרטים אישיים עם מצלמות 8 מ"מ ומכשירי וידאו. כיום, אנשים רבים משתמשים בסמארטפונים שלהם כדי ליצור סרטים אישיים מכיוון שהם נוחים ובמחיר סביר יותר ממצלמות מסורתיות. סרטים אישיים הם סרטים שנעשו על ידי אדם אחד, בדרך כלל קולנוען חובב. הם יכולים להיות סרטים תיעודיים, סיפורים אישיים, או אפילו סרטים ביתיים.

חלה עלייה במספר האנשים שרוצים ליצור סרט משלהם ופונים לסרטים אישיים להשראה. סוג זה של סרטים אינו פופולרי כפי שהיה בעבר בתחילת המאה ה-20 בגלל עליית הקולנוע ההוליוודי והמסחרי. סרט אישי הוא סרטון או סרט שנוצר על ידי אדם פרטי ולא על ידי במאי מקצועי. סוג זה של יצירת סרטים קיים כבר שנים רבות. עם זאת, בתקופה האחרונה חלה עלייה במספר האנשים שמפיקים סרטונים משלהם.

מועלים לרשתות החברתיות

סרטים פרסונלים אלו מועלים בדרך כלל לאתרי מדיה חברתית כמו יוטיוב ופייסבוק. האיכות של הסרטים הללו עשויה להשתנות בהתאם למערך הכישורים ולתקציב של האדם שיוצר אותם. הסוגים הפופולריים ביותר של סרטים אישיים הם סרטים ביתיים, חתונות, ימי הולדת, סרטוני טיול וכו'.

סרטים אישיים הם סרטים קצרים שאורכם 8-12 דקות. הם יכולים להיעשות על ידי יוצרי קולנוע שמעולם לא עשו סרט לפני כן, והם יכולים להיות על כל נושא. סרטים אישיים נעשים בדרך כלל על ידי חובבים בשביל הכיף. במקרים מסוימים נוצרו סרטים אישיים כדרך לעזור לאנשים להבין את הניסיון של יוצר הסרטים עם בריאות הנפש או נושאים קשים אחרים. מידע נוסף באתר https://www.videohead.co.il/

 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
כמה עולה גלישה בחו"ל?
כמה עולה גלישה בחו"ל? קשה לענות על השאלה הזו בקצרה, כי יש כל כך הרבה משתנים שבאים לידי ביטוי.  הגורמים...
קרא עוד »
נוב 12, 2022
פינוי דירות: חשיפת היסודות הפחות ידועים
פינוי דירה נתפס לעתים קרובות כמאמץ פשוט, אם כי גוזל זמן - פשוט עניין של אריזת חפצים וביצוע סוויפ אחרון....
קרא עוד »
ספט 05, 2023
איך מוצאים איש מקצוע שמתמחה באיטום קירות
איטום קירות זהו תחום אשר דורש מקצועיות ומומחיות. זה אחד הדברים שאסור לנו להתפשר עליהם. האיטום אמור...
קרא עוד »
דצמ 10, 2018