היכן ניתן ללמוד פיתוח אפליקציות?

תחום פיתוח אפליקציות הוא תחום מאוד משתלם. זהו גם תחום עצום שיש בו תתי תחומים רבים. ההזדמנויות הן אינסופיות וזה רק יגדל עם הזמן. קורס זה יעניק לך את כל הידע שאתה צריך כדי להתעדכן בפיתוח אפליקציות ותתי התחומים השונים שלה. נסקור את היסודות של התחום הזה, סוגי היישומים השונים, היתרונות והחסרונות שלהם, אופן פיתוחם וכו'. נסקור גם את השפות והפלטפורמות השונות המשמשות בתחום זה, כיצד לבחור את הטוב ביותר, לעבוד עליה וללמוד כיצד לבצע אפליקציה מוצלחת. אנו נראה לך את כל אלה עם דוגמאות של הפרויקטים שלנו.

החברות המפורסמות לעבודה עם פיתוח אפליקציות:

מפתחי יישומים הם אחד המגזרים הצומחים ביותר בתעשיית ה-IT. הם מפתחים תוכנות ויישומים חדשים מדי יום. לרובם יש רקע במדעי המחשב, אבל הם צריכים גם לדעת לבנות אפליקציה מאפס. . החברות המפורסמות ביותר לפיתוח אפליקציות לנייד הן אפל, גוגל, פייסבוק, יאהו ומיקרוסופט. הם מספקים שירותי פיתוח אפליקציות למגוון פלטפורמות (אנדרואיד ו-iOS). תהליך פיתוח האפליקציה מתחיל בניתוח הדרישות מהמפתחים. ניתוח זה נמשך בדרך כלל חודשיים. לאחר ביצוע ניתוח זה, המפרטים הטכניים מוכנים על ידי המפתחים. . השלב הראשון בתהליך הפיתוח הוא הכנת מודל עסקי. זה מתרחש בדרך כלל תוך שלושה חודשים מהרגע שהמפתחים הכינו את המודל העסקי שלהם ומוכנים להתחיל בפיתוח. לפעמים, זה לוקח יותר משלושה חודשים, אבל בסופו של דבר זה צריך להיעשות תוך כחודש אחד על ידי פנייה לספק שירות צד שלישי. מפתחים כוללים טכנולוגיה עדכנית ומומחים בתחום הטכנולוגיה. הלקוח מספק רשימת דרישות ברורה ומדויקת הכוללת פונקציות, נגישות מידע, שימושיות, ביצועים ואבטחה. לאחר הכנת המודל העסקי על ידי הלקוחות המפתחים מסכימים על התמחור. בדרך כלל זה קורה תוך חודש מרגע שסיכמו על התמחור עם הלקוח. 

אז היכן תתחילו ללמוד לפתח אפליקציות בעצמכם? במרכז הלימודי שלנו כמובן. צרו עמנו קשר באתר או בטלפון ונשמח לעמוד לשירותכם. למידע אודות פיתוח אפליקציות לאייפון

 

כתוב/כתבי תגובה