איזה אנטי וירוס הכי טוב כיום בשנת 2021?

איזה אנטי וירוס הכי טוב כיום בשנת 2021?

בכל שנה, יוצאים לשוק שורה של תוכנות אנטי וירוס אשר מיועדות למחשבים אישיים, עסקיים וכיום גם למכשירים נוספים, כגון טאבלטים ומכשירי סלולר. תוכנות אלו נועדו להגן עלינו מפני וירוסים, רוגלות ואמצעים נוספים שיכולים לגרום נזק הן לחומרה, הן לתוכנה והן למידע שמצוי על המכשיר שלנו. 

גם בשנת 2021 אנחנו יכולים לראות מגוון תוכנות אנטי וירוס מסוגים שונים שיצאו לשוק ונועד לספק את הצרכים שלנו. אנחנו צריכים להחליט באילו תוכנות להשתמש על מנת שנוכל לשמור היטב על המכשירים שלנו, התוכנות המותקנות עליהם וכן על המידע שאנחנו מאחסנים בתוכם. אם נדע לעשות את הבחירה הנכונה וכן להשתמש בתוכנה כמו שצריך, אזי שנוכל למנוע חדירה של וירוסים ותוכנות שעלולות לפגוע במכשירים ובאופן ישיר גם על היכולת שלנו להתנהל מבחינה אישית, מקצועית ועסקית. 

לפני שנציג דוגמאות על תוכנות אנטי וירוס, חשוב להדגיש שהיום אנחנו יכולים לקבל מידע רלוונטי בתחום הן דרך בעלי מקצוע, טכנאי מחשבים, חנויות שמציעות מוצרי אנטי וירוס וכמובן דרך אתרי אינטרנט ורשתות חברתיות. 

איזה אנטי וירוס נחשב לטוב ביותר בשנת 2021

מזה שנים רבות, אחת התוכנות הטובות ביותר בתחום, ללא צל של ספק, היא נורטון אנטי וירוס. מדובר על תוכנה שמציעה את כל סוגי ההגנה הרלוונטיים עבורנו, וכן אופציות לעדכונים וכלים אחרים אשר מאפשרים לנו ליהנות מהגנה מלאה על המחשב הביתי והעסקי. 

לצד תוכנה זו אנחנו מכירים עוד מספר תוכנות שיכולות לספק לנו הגנה מלאה, למשל, נוד32, אנטי וירוס AVG, מקאפי ועוד. מדובר על תוכנות שניתן להתקין אותן במחשב ובמכשירי הסלולר. חשוב לציין, בכל אחד מהמקרים ניתן ליהנות מגרסה מצומצמת חינמית וכן מגרסה רחבה בתשלום. 

 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
היתרונות שנחקרו לא מעט של לימודי משחק לנוער
כאשר השיח סביב החינוך והפדגוגיה תופס מקום מרכזי, לימודי משחק לנוער מוצאים את עצמם לא פעם עטופים בענן...
קרא עוד »
אוק 15, 2023
מה הדרך הטובה ביותר להשיג עוקבים באינסטגרם?
כיום, כולם נמצאים באינסטוש. השף המוכר שמצלם את המנות המעלפות שהוא מוציא ומאלף הכלבים שעובד כלב עבודה,...
קרא עוד »
מרץ 07, 2022
היסודות שחייבים להבין על PPC / שיווק ממומן
פרסום בתשלום לפי קליק (PPC) הפך לכלי הכרחי בנוף השיווק הדיגיטלי, כאשר עסקים ממנפים אותו עם סוכנות שיווק...
קרא עוד »
אוג 09, 2023